wtorek, 2 sierpnia 2011

Płyny do demakijażu oczu.

Chciałabym napisać parę słów o bardzo popularnym ostatnio płynie do demakijażu oczu - mianowicie, chodzi o płyn miclearny, który wygląda o tak:

Bardzo, ale to bardzo polubiła go moja mama, kupuje go teraz już zawsze, co niekoniecznie mnie cieszy. Moja opinia jes taka. Nie jest pachnący, czyli nie podrażnia, jest naprawdę bardzo delikatny. Myślę, że wręcz idealny dla dziewczyn, które używają tuszu, bo zmywa go bardzo dokładnie. Ja do nich nie należę, używam tylko kredki i samą kredkę do oczu okropnie ciężko jest nim zmazać! Znalazłam sobie inny sposób, nakładam odrobinę zwykłego kremu na patyczek do uszu i dokładnie zmazuję kredkę, jednak ile można? Zabrałam się więc w poszukiwanie dobrego mleczka, dzięki któremu normalnie zmyję kredkę.

Ma konsystencję takiego ala kremu, który mi wcześniej pięknie zmazywał kredkę, ale to nieco nie wygodne, więc zmieniłam na te oto mleczko. Użyłam go raz i jak narazie jestem bardzo zadowolona ;) Chyba dzięki właśnie konsystencji kremu idealnie zmazuje całą kredkę i wszystkie pozostałości po niej. Nie muszę już męczyć się jednym płytem do demakijażu, patyczkami do uszu i kremem. Narazie nie będę jednak bardzo zachwalać, ponieważ używam go bardzo krótko. Ogólnie produkty firmy ZIAJA są bardzo dobre, tanie, delikatne oraz idealnie dla wszystkich wrażliwych typów skóry, bez żadnych ulepszczaczy ;)

Moja mama więc zachwala sobie płyn miclearny, także jeśli używacie tuszu to myślę, że jest idealny. Do delikatniejszego makijażu, cieni, kredek, polecam właśnie takie mleczko, jest dokładniejsze ;)