środa, 24 lipca 2013

L`Biotica, Regenerujący krem do rzęs. Efekty, recenzja.

Słyszałyście o rewolucyjnej odżywce do rzęs Xlash, która kosztuje 199zł za 3ml? Poszukajcie w internecie efektów, a potem zajrzyjcie na mojego bloga. Przed Wami L'b regeneracja firmy L'Biotica w cenie niecałych 15zł za 10ml! 


Od producenta:
Rzęsy, tak samo jak włosy i paznokcie, narażone są na działanie szkodliwych czynników, które powodują, iż stają się one słabe i kruche. Krem do regenerujący do rzęs został opracowany, aby je odżywiać i odnawiać oraz przywracać ich naturalne piękno. Jest to jedyny na polskim rynku kosmetycznym krem do rzęs oparty na naturalnych składnikach, który sprzyja wzrostowi rzęs. Może być on stosowany bez ograniczeń, także przez osoby noszące soczewki kontaktowe. Nie jest szkodliwy, nie drażni nawet bardzo wrażliwych oczu. Jego kremowa konsystencja i specjalny aplikator umożliwiają precyzyjne nałożenie preparatu. Widoczne efekty uzyskuje się już po 30 dniach stosowania.

Cena:
15zł


Moja opinia:
Na początku nie wierzyłam, że używanie tego serum do rzęs może tak wiele zdziałać. Gdyby nie uważna obserwacja, zdjęcia i codzienne używanie tuszu, mogłabym przeoczyć zdumiewające efekty, wynikające z sceptycznego podejścia do tego kosmetyku. Okazało się jednak, że po 2 miesiącac rzęsy zmieniły się nie do poznania. Być może zdjęcia nie oddają ich wyglądu w 100%, ponieważ światło je trochę prześwietliło, na żywo są o wiele ciemniejsze. Rzęsy są mocne, nie widziałam ani jednej, która by mi samoistnie wypadła. Są pięknie rozdzielone, ułożone, jakby wręcz rozczesane. Zaokrągliły się same również do góry. Co najważniejsze - zdecydowanie urosły! Efekt z tuszem jest teraz nieporównywalny. Najważniejsze jest to, że nie podrażnia. Konsystencja jest na tyle gęsta, że nie spływa do oka podczas snu. Nakładałam jej odrobinę na górne i dolne rzęsy na noc. Efekty możecie zobaczyć poniżej. Jestem bardzo zadowolona również z ceny, bo za podobną odżywkę Xlash zapłacimy 200zł, która przyniesie nam bardzo podobne o ile nie takie same efekty. 

Efekty po ok. 2 miesiącach stosowania
przed i po:

Plusy:
+ wyraźny wzrost rzęs
+ rzęs jest więcej, są gęste
+ ładnie zaczęły się same układać, tzn. unosić do góry
+ rzęsy są mocne, nie widziałam ani jednej rzęsy, która by mi sama wypadła (nawet przy demakijażu)
+ tusz na nich wygląda o wiele lepiej
+ cena
+ nie podrażnia, brak zapachu
+ nie jest tłusty, nie spływa w nocy, dobra konsystencja

Minusy:
- dostępność (apteki)

Zdjęcia wyżej 1 warstwa tuszu przed używaniem odżywki,
zdjęcia niższe przedstawiają obecny efekt z 1 warstwą tuszu:

Efekt jak widzicie jest bardzo wyraźny. Rzęsy górne jak i dolne są o wiele dłuższe! Każda rzęsa z osobna urosła, a na dolnych rzęsach zwróćcie uwagę na szczególny wzrost zagęszczenia. Jestem zdumiona! :)

Tutaj jeszcze zdjęcie moich rzęs obecnie, 2 warstwy tuszu (który niestety skleja, wiem). Ostatnio parę osób spytało, czy mam przedłużone pamiętając pewnie o tym, jak wyglądały wcześniej :)


Warto dbać o swoje rzęsy, bo to w końcu nasza wizytówka, a naprawdę każda z Was może je mieć gęste i długie, a przynajmniej zdecydowanie i zauważalnie poprawić ich kondycję. Do następnego! ;)