piątek, 6 lutego 2015

VIDEO: Vlog - kierunek Szwecja.

Hej :) W końcu udało mi się dotrzeć do Szwecji... Nie obyło się bez małych przygód. Poszłam spać po 2 w nocy i spałam jakieś dwie godzinki, ale to nic. Lot był planowo miał być o 6 rano, a wylecieliśmy prawie o 10:30. Była straszna mgła, ciemno, a właściwie czarno... Także podróż była wyjątkowo utrudniona. Po prawej jest zdjęcie, które zrobiłam w samolocie, gdzie już i tak była widoczność na jakieś 20 metrów:


Najpierw siedzieliśmy na lotnisku półtorej godziny, a potem dodatkowe godziny w samolocie. Spałam w każdej pozycji w jakiej się dało i nie ważne czy była to godzina, dwie czy dziesięć minut. Myślę, że potrafiłabym zasnąć nawet na stojąco. Dobrze, że mój wielki komin spisuje się genialnie w roli poduszki. Ciężko uwierzyć, ale gdy już w końcu polecieliśmy to pogoda była przepiękna. Z resztą zauważyłam, że nad chmurami zawsze świeci słonce i jest pięknie, jak w bajce.


W końcu dotrwałam, a tutaj w Szwecji prawdziwa zima i duużo śniegu :)


Z tego dnia nagrałam dla Was daily vloga jak obiecałam, ale nie wiem na ile mi to wyszło. Generalnie nie jestem z niego zadowolona, chyba po prostu się do tego nie nadaję. Jednak chce się z obiecanki wywiązać to wrzucam go, aczkolwiek mając takie zachwiania mogę go usunąć jak stwierdzę, że za bardzo mi wstyd :D ENJOY:Stąd daily vlogów już nie będę nagrywać na pewno, bo dla mnie te chwile są najcenniejsze i ostatnie o czym chcę myśleć to o kamerze, ale na fb staram się być w miarę na bieżąco. Może lepiej po prostu czasem zrobię takie daily posty jak ten tylko trochę więcej zdjęć + szczegółów. Dajcie znać co o tym myślicie :) Póki co to tyle, do następnego! :)