piątek, 4 maja 2012

Biorę udział w rozdaniu.


Po raz pierwszy w życiu biorę udział w rozdaniu :) Trzymać kciuki a i Was zapraszam do zabawy u Lejdziakowej.
Mamy piękny wieczór, a w tv zmierzch! :D

Nivea Visage, Dwufazowy płyn do demakijażu oczu.

Niestety pogoda już się zepsuła. Mam nadzieję, że szybko wróci do nas słońce. Dzisiaj mam dla Was recenzję płynu do demakijażu oczu :)


Od producenta:
Nivea Visage dwufazowy płyn do demakijażu szybko rozpuszcza nawet najbardziej trwały wodoodporny tusz bez konieczności mocnego pocierania powiek. Dwufazowa formuła, wzbogacona ekstraktem z bławatka, chroni rzęsy oraz delikatne okolice oczu. Efektywnie usuwa nawet trwały wodoodporny makijaż.

Cena: 
ok.13zł za 125ml. Ja w promocji kupiłam za 9,99zł :)Moja opinia:
Spróbowałam tego płynu z czystej ciekawości i nie żałuję. Nadaje się dla osób noszących soczewki. Po nałożeniu na wacik ma się wrażenie, że jest on suchy przez co dosyć dziwnie zmazuje się oczy. Nie znaczy to jednak, że nie zmazuje. Dobrze radzi sobie z każdym mocniejszym makijażem - nie testowałam na woododpornym. Za pierwszym razem (chyba było to spowodowane tym, że szybko wysycha) lekko podrażniłam sobie u dołu oczy, lekko szczypały. Przed użyciem należy mocno wstrząsnąć i powstaje taka piana:


Napewno jest bardzo dokładny i zmazuje całość podczas gdy mleczka ziaji trzeba użyć więcej. Myślę, że warto do wypróbówać ;) Muszę dodać, że po zmyciu makijażu okolice oczu pozostają nawilżone (lub też dla kogoś tłuste), co może być plusem i minusem.