sobota, 14 lipca 2012

Rossmann, Isana, Rasierschaum Sensitiv.


Od producenta:
Pianka do depilacji do nóg dla skóry wrażliwej. Formuła pielęgnacyjna przyjazna dla skóry z substancjami
nawilżającymi nadaje skórze podczas golenia gładkość i sprężystość.

Skład:
Aqua, Tea-Palmitate, Isobutane, Ceteth-20, Tea-Stearate, Glycerin, Propane, Butane, Sodium Laureth Sulfate, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, Allantoin, Polyquaternium-7, Parfum.

Cena:
5,50zł / 150ml

Moja opinia:

Bardzo wygodny aplikator, łatwo się go nakłada. Ma biały kolor, konsystencja jest bardzo dobra. Po wyciśnięciu wychodzi idealna ilość pianki, która jest dosyć gęsta. Łatwo się go nakłada. Ja używam tej pianki tylko i wyłącznie do nóg. Dlatego moja opinia opiera się tylko na używaniu jej na nogi. Nadaje dobry poślizg. Nigdy mnie nie uczuliła, sprawdza się bardzo dobrze. Kupiłam ją ze względu na cenę i wydajność. Nie użyłabym jej na inne miejsca ponieważ po rozprowadzeniu jest za mało gęsta, dla mnie już rzadka. Wielki plus za cenę i wydajność - do nóg idealnie.
Moje pianki:

Tej Isany używam, jak mówiłam tylko do nóg. Dlaczego? Moja skóra choćby w takich miejscach jak pachy jest bardzo wrażliwa. Łatwo o zaczerwienienia, stan zapalny i podrażnienie... Bardzo długo używałam żelu do Golenia Satin Care (18-19zł), a później odnalazłam właśnie tej Joanny za ok. 11 zł i od tamtej pory go kupuję. Recenzję możecie zobaczyć tutaj.


Zupełnie przypadkowo jakiś czas temu wzięłam udział w konkursie Nivea Hair Repair i parę dni temu dostałam wiadomość. Jestem laureatką! Nie mogłam w to uwierzyć. Szczęście mi ostatnio sprzyja... Wygrałam zestaw kosmetyków, ale jak narazie trochę całość potrwa ponieważ są jeszcze nagrody główne. Trochę się ich boję ponieważ trzeba zapłacić od nich podatek... W każdym razie bardzo miło mi się zrobiło :) Pozdrawiam.