sobota, 13 lipca 2013

Eveline, Nail Therapy Professional, 8 in 1 Total Action, Skoncentrowana odżywka do paznokci. Recenzja i efekty po 2 miesiącach stosowania.


Recenzję i efekty po 1 miesiącu możecie zobaczyć tutaj. Dziś przedstawię Wam moją opinię i efekty już po 2 miesiącach kuracji. Efekt zaskoczył mnie samą i mam nadzieję, że taki już pozostanie.

Efekt po dwóch miesiącach:


Moja opinia:
Z rozdwojonymi, kruchymi, łamliwymi paznokciami zmagałam się od pół roku. Kupiłam i używałam 4 inne odżywki, które nie pomagały lub pomogły chwilowo. Po miesiącu ta odżywka również nie przyniosła dobrych rezultatów, ale dałam jej jeszcze szansę i całe szczęście zadziałała. W tym momencie nie mogę uwierzyć, że to moje paznokcie widzę na zdjęciu. Zdrowe, mocne, twarde i rosnące naprawdę szybko. Podczas stosowania zwróciłam uwagę na to, że odżywka lepiej działała, gdy była bazą. Jeśli była sama w sobie choćby w 3 warstwach na paznokciach to nie widziałam takiej różnicy, ale gdy nałożyłam dwie warstwy i na to jakiś kolorowy lakier, poczekałam tydzień to efekt był zdumiewający. Mam nadzieję, że takie paznokcie już ze mną zostaną i oczywiście odżywkę nadal będę póki co używać jako bazę :)


Powinnam dac rade jeszcze w tygodniu dodac cos nowego, ale sporo zdjec na biezaco wrzucam z telefonu na facebooka, wiec tam Was zapraszam.  
Fanpage mojego bloga klik. Milego tygodnia!