niedziela, 15 grudnia 2013

DIY, zrób to sam - oryginalny pojemnik na przybory szkolne, na długopisy (dla dziecka).

Hej wszystkim :)
Dziś przychodzę do Was z kolejnym DIY. Tym razem zainspirowana zdjęciami w internecie postanowiłam zrobić na prezent dla swojej chrześnicy takie organizery/pojemniki na różne drobiazgi. Myślałam, że stworzenie jego zajmie mi trochę mniej czasu, ale tak czy siak, warto było. Szczególnie, że to DIY jest naprawdę proste :) Generalnie oto co potrzebujecie (+ bardzo dobry klej):


Bierzemy się za sprejowanie, które wymaga cierpliwości. Dlaczego? Aby w miarę dokładnie spray pokrył powierzchnię nakrętki lub zwierzaków, trzeba spryskiwać je mniej więcej 3 razy w odstępach czasowych ok. 8 godzin.


Gdy nasze nakrętki i figurki już dobrze wyschły, możemy zabierać się za przyklejanie.


Ja do tego celu użyłam mocnego kleju Fix all Adhesive. Powierzchnia zwierzaków nie była płaska dlatego też nie było łatwo dobrze je przykleić. Musiały spędzić noc pod nogami stołu, aby dobrze się trzymały nakrętki.


I tak naprawdę to już wszystko :)
Efekt:


Z małymi poprawkami, robienie tego prezentu zajęło mi ponad tydzień, więcej tutaj czekania niż pracy było potrzeba. Efekt bardzo mi się podoba, a Wam? Oczywiście do środka możecie włożyć co chcecie. Ja również do samego prezentu dołączyłam kilka drobiazgów.


Moje poprzednie DIY: 
bluzki klik 
kurtki dżinsowe klik 
legginsy klik 
sweterki klik
inne klik