wtorek, 22 września 2015

VIDEO: Wspomnienia z Rodos + pamiątki.

Niestety lub stety to już ostatni post i zarazem filmik z wakacji, który dla Was przygotowałam. Tym razem nagrałam taką małą pogadankę o Rodos, o tym co zwiedziliśmy, o moich wrażeniach + pamiątki, które kupiłam :) Patrzę na to wszystko i nie mogę uwierzyć, że to minęło, kolejne piękne dni zostaną tylko i aż wspomnieniami. Na urlopie czas płynie jakoś nadzwyczajnie szybko. Oby tak mi zleciała szara jesień i zima. ENJOY:

                                
Kilka zdjęć:


Kolejne zdjęcie z palmą do kolekcji! :) Marzę, by to cudo kiedyś mieć przed swoim domem, co jest zbytnio niemożliwe, przynajmniej w naszych warunkach. Pamiętam gdy pierwszy raz zobaczyłam palmę, wiecie co czułam? Miałam motylki w brzuchu jak przy zakochaniu... Ta miłość trwa już wieele lat :)


Mieszkaliśmy w takich domkach bungalow. 


Ciągle wygrywaliśmy jakiś konkurs, tutaj drinki za wygraną w konkursie "perfect couple" :P 
Może wcale nie tacy perfect, ale drinki były perfekcyjne :)

To dziwne, ale nie zdążyliśmy w ciągu dnia zrobić zdjęć na plaży. Albo zapomniałam o tym albo w sumie kilka razy byliśmy na niej dopiero wieczorem. Jednak zachody słońca to coś co lubię najbardziej. 


Miejsce w którym spędziłam większość urlopu. Na pełnym słońcu bez kapelusza i okularów nie wytrzymałam ani minuty, więc praktycznie cały czas leżakowanko na materacu. Basen był świetny, w całości głęboki na ponad 2 m, więc można było spokojnie pływać. Pewnie zaskoczenie przeżyły osoby, które nie umieją pływać wcale, bo prosto z drabinek wchodziło się na głęboką wodę... :)


Tak, już mogą cieszyć się Ci, którzy już chcą, abym wróciła do zwykłych postów, a ja jeszcze napawam się wspomnieniami. Ahh, mam nadzieję, że filmik i zdjęcia przypadły Wam do gustu. Do następnego! :)