sobota, 14 kwietnia 2012

Zmywacz do paznokci wybielający. Zenner, Ewa Schmitt.


Zenner, Ewa Schmitt, Zmywacz do paznokci wybielający z ekstraktem z cytryny i witaminą C.

Od producenta:
Wybielający, bezacetonowy zmywacz do paznokci doskonały do zmywania wszelkiego rodzaju emalii. Zawarty w zmywaczu ekstrakt z cytryny o właściwościach złuszczających delikatnie wyrównuje powierzchnię płytki i zapewnia wygładzenie skórek wokół paznokcia.Witamina C jako silny antyutleniacz chroni przed działaniem szkodliwych rodników, korzystnie oddziałuje na wzmocnienie paznokci, wybiela i wyrównuje koloryt płytki. Produkt przeznaczony do paznokci naturalnych (szczególnie z przebarwioną płytką) i sztucznych.

Cena: 8zł/100ml

Moja opinia:
Jest naprawdę mocny, świetnie radzi sobie nawet z trzema warstwami lakieru. Nie do końca zauważyłam zdolności wybielające, natomiast wysuszające tak. Moje paznokcie są pozbawione jakiegoś naturalnego blasku, są suche, przesuszone. Do tego skórki dookoła paznokci mają ten sam problem. Jakbym tygodniami nie kremowała rąk. Co z tego, jeśli szybko się nim zmywa skoro tak wysusza? Do tego strasznie, ale to strasznie śmierdzi nim cały pokój. Na tyle, że w trakcie zmazywania musiałam sięgnąć po mój ulubiony zmazywacz, który kosztuje nieco ponad złotówkę:


Za wielkiej recenzji o nim pisać nie można. Po prostu jest idealny. Zmazuje paznokcie tak szybko jak droższe lakiery, a kosztuje ponad złotówkę. Nie przesusza, a co najważniejsze - jak na zmazywacz do paznokci naprawdę mało śmierdzi. Mogę spokojnie wyrzucić waciki do kosza w pokoju, a nie latać z nimi do łazienki.
CHCĘ JUŻ NORMALNĄ WIOSNĘ!

SZWECJA: Zima w kwietniu.

Wstaję rano, patrzę za okno, a tutaj zima! Szwecja jest zimnym krajem, ale bez przesady. Tymczasem myślimy właśnie czy by nie wybrać się na sanki :) Tylko, że ja nie mam już zimowych butów... Miała być przecież wiosna :( Widoki zza okna: