czwartek, 5 kwietnia 2012

Miesiąc regeneracji dla paznokci.

Postanowiłam, że zanim będę truć się tabletkami sięgnę raz jeszcze po wszystkie odżywki. Jeśli ktoś nie jest w temacie moich paznokci (:D) to informuję, że zaczęły się paskudnie rozdwajać o ile nie roztrajać nawet... Łamią się i są w strasznym stanie. Rozpoczęłam miesiąc regeneracji i zobaczymy ile te wszystkie odżywki naprawdę są warte... Dam Wam znać po miesiącu jak poprawił się stan moich paznokci. Oto czego będę używała:

Pierwszy krok to peel-off oriflame.


Eveline... paznokcie twarde i silne jak diament, no zobaczymy!

Oraz ostatni krok to nail food (wdzięczna nazwa:>) i pięknie pachnąca odżywka do paznokci i myślę, że do skórek także (chociaż te całe szczęście są w idealnym stanie)

Oceanic, AA Love & Kiss, Rozświetlający błyszczyk do ust


Dziś chciałabym pokazać Wam bliżej błyszczyk do ust z AA. Do wyboru było aż 5 kolorów.

Od producenta:
Błyszczyk zapewnia bezpieczną i delikatną pielęgnację ust, nawet najbardziej wrażliwych. Skuteczne działanie zapewniają specjalnie dobrane składniki aktywne: kolagen, witaminy C i E oraz naturalne oleje. Miękki aplikator ułatwia nakładanie produktu. Błyszczyk zapewnia kuszący efekt trójwymiarowego powiększenia ust oraz piękne i zadbane usta.


Moja opinia:
Na początku nieco wystraszyłam się, gdy zobaczyłam efekt na ustach. Otóż mieni się tysiącami kolorów, świeci się mocno i usta wyglądają jak z reklamy - co mnie trochę odstraszyło. Dzisiaj już przyzwyczaiłam się do tego i maluję je delikatnie, nawet ściągam niepotrzebną ilość palcem. Jak dla mnie za duży efekt błyszczenia. Poza tym usta są bardzo miękkie, pięknie pachną cukierkami, słodyczami, bardzo lubię taki zapach. Efekt powiększenia - czuć, że coś tam się dzieje, ponieważ mrowieją usta, lekko szczypią, ale w sumie nie zauważyłam, aby jakoś się powiększyły (całe szczęście z resztą). Szczerze mówiąc jest naprawdę fajny, naturalny, idealny na codzień. Gdy nałożę za dużo, to po prostu opuszkiem palców lekko ścieram i wtedy jest idealnie.

Cena: 9zł

Tak prezentuje się na ustach:Zdjęcie trochę rozjaśnione, także to jest takie 'mniej więcej'. Jeśli nie lubicie efektu błyszczących ust z pewnością Wam się nie spodoba. Z tego względu też nie zostanie moim numerem jeden i drugi raz jak narazie go nie kupię :)
Pozdrowienia :)