wtorek, 6 marca 2012

Lakier pękający Special Effect, Lovely.

Dziś przeżyłam całkowicie towarzyski dzień, takie lubię! Jadłam pyszne lody waniliowe z ciepłymi malinami, mniam! Wybrałam się także na małe zakupy i kupiłam coś pięknego, z czego jestem bardzo zadowolona, pokażę na dniach. Tymczasem wpadłam także do kosmetycznego i kupiłam pękający lakier. Wahałam się między tym w h&m (bardzo lubię kosmetyki stamtąd) a tym w drogerii, ale w końcu wybrałam ten z Rossmana.

Najpierw pomalowałam paznokcie odżywką, a potem nałożyłam dwie warstwy tego lakieru niebieskiego Wibo.

Później sięgnęłam po mój najnowszy nabytek. Przeraziłam się gdy przeczytałam opinie w internecie, ponieważ kompletnie się z nimi nie zgadzam (oczywiście jeśli chodzi o te negatywne). Lakier sprawdził się perfekcyjnie, szybko zasycha, więc jeśli ktoś ma problem z szybkim malowaniem paznokci to rzeczywiście może być nie zadowolony... Ja od razu nałożyłam całość, utrwaliłam utrwalaczem i jestem mega zadowolona!

Od producenta:Lakier dający modny efekt pęknięć. Tworzy wzorki niepowtarzalne bez mozolnego zdobienia. Nowość marki Lovely.

Cena: 8,89zł / 8,5ml

Efekt po kilku sekundach po nałożeniu i wyschnięciu:


Jak Wam się podoba? Jest to mój pierwszy lakier pękający, więc wybrałam w kolorze czarnym, bo pod spodem mogę nakładać praktycznie wszystkie kolory :) Całość utrwaliłam i efekt dla mnie jest całkowicie zadowalający!

POZDRAWIAM!