poniedziałek, 5 grudnia 2011

Rexona.

Witam Was. Dzisiaj chciałabym zrecenzować Wam kosmetyk Rexony. Pewnie widziałyście reklamę z M. Sochą, która ocenia jej skuteczność na podstawie dwóch płatków? Tym razem przetestowałam to ja, dla Was :) Mimo tego, że jestem fanką dezodorantów w kulce, to zostałam miło zaskoczona.


Do testowania dostałam Rexone 35ml, zapach Fresh, Aloe Vera + 2 płatki.
Od producenta:
Antyperspirant w spray`u Rexona Aloe Vera to kosmetyk, który da Ci komfort i kontrolę nad potem przez cały dzień, nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Skład oparty na wyciągu z aloesu przeciwdziała podrażnieniom skóry i sprawi, że pozostanie delikatna. Jednocześnie przez cały dzień będziesz czuła się świeżo, a przyjemny zapach pozostanie z Tobą na bardzo długo.

Cena: 14zł/150ml

Jak wypadł test?
Zwracam bardzo uwagę na zapach, ponieważ nie bardzo przepadam nad duszącymi perfumami lub takimi 'mocnymi'. Tym zapachem zostałam naprawdę zaskoczona, jest świeży i naprawdę przypadł mi do gustu. Muszę powiedzieć, że po włożeniu płatków i wyciągnięciu - pachniały one właśnie Rexoną. Pachnie pięknie i bardzo szybko się wchłania. Podczas gdy mój w kulce jeszcze trochę pomoczył mi koszulkę, po tym nie było ani śladu. A nie zawsze przecież jest czas na pozostawianie do wyschnięcia. Skuteczność 100%, aż do późnych godzin wieczornych ochrona Rexony była odpowiednia :)

Plusy:
+ świeży zapach
+ od razu się wchłania
+ utrzymuje świeżość i zapach przez cały dzień

Minusy:
?

Ogólnie nie przepadam antyperspirantami, ponieważ psikając się nim, zaraz cały pokój jest w tej woni. Wolę robić to czymś dyskretniejszym. Jednak zostałam zaskoczona delikatnym i świeżym zapachem, który pachnie po prostu idealnie :)