sobota, 8 października 2011

Marion SPA.

Ostatnio po raz pierwszy kupiłam maseczki do twarzy firmy marion. Często w amerykańskich komediach oglądało się nastolatki, które naklejały na nos jakby plaster, a potem zrywały. Chodzi oczywiście o oczyszczenie skóry z wągrów, patrzcie co więc zakupiłam...

Płatki oczyszczające na nos :)
Niezbyt wierzyłam, że po przyklejeniu takiego płatka na 15 min nagle oczyści mi się skóra. Jak narazie zrobiłam to raz i wiecie co? Jestem w szoku! Na płatku było naprawdę dużo... same wiecie czego, a za to ilość wągrów na nosie rzeczywiście zmniejszyła się. Każda z nas ma ten problem i nie radzę tego wyciskać. Polecam skorzystanie z takiej maseczki - napewno kupię ją jeszcze kilka razy, aby pozbyć się ich na dobre. Takich płatków można używać tylko do zdrowej cery, ponieważ przyklejają się dosyć mocno i trzeba je potem zerwać.

Mam troszkę opuchnięcie miejsca pod oczami - wynik niewyspania, stresu czy braku witamin, przyczyn jest wiele. Pewnie wiele z Was ma trochę inną skórę pod oczami. Użyłam tych płatków i mimo obietnicy producenta 'efekt natychmiastowy' ja nie nic szczególnego, być może dlatego, że robiłam je późną nocą :)

Te płatki nakleja się na brodę i czoło. Nawet nie miałam pojęcia jak mocno oczyszczą mi one czoło. Jestem w niemałym szoku. Działają tak samo dobrze, jak te na nos. Polecam! O wynikach płatków oczyszczających, czy działały, możecie dowiedzieć się ogladając płatki po zdjęciu.