niedziela, 12 lutego 2012

Vichy, Dermablend, Korektor miejscowy.

Mam nadzieję, że pamiętacie, że zabrałam się za testowanie tych podkładów firmy Vichy. Pamiętajcie, że są to podkłady, które kosztują nieco więcej także jeśli zamierzacie w któryś zainwestować nie bazujcie tylko na mojej opinii. Każda z nas ma inną cerę, problemy i zapotrzebowania, także najlepiej wczytać się w inne opinie lub postarać się o próbki. Moje recenzje oczywiście będą się one pojawiać się w pewnych odstępach czasu, ponieważ nie nałożę wszystkiego naraz. Któregoś razu podczas malowania zauważyłam, że jeden z nich to korektor punktowy, a więc postanowiłam go otworzyć i zacząć używać:


Od producenta:Unikalne połączenie wysokiej zawartości czystych pigmentów i wyselekcjonowanych pudrów zatopionych w lekkiej konsystencji. Wskazaniem do stosowania są cienie pod oczami, zaczerwienienia, przebarwienia.
Zawiera filtr SPF 22, długotrwałe działanie do 16 godzin. Konsystencja wtapiająca się w skórę, nie zostawia smug, wodoodporny. Produkt nie zawiera konserwantów jest hipoalergiczny, nie powoduje powstawania zaskórników. Przebadany dermatologicznie.

Cena: 45-50zł/15ml

Moja opinia:Korektor Miejscowy. Mam cerę mieszaną, ale chyba najczęściej suchą, a szczególnie np. na czole czy nosie. Jeśli w takim miejscu użyłam tego specyfiku to niestety nie było to nic dobrego. Ciężko mi się go rozprowadziło mimo, że nałożyłam dwie warstwy kremu nawilżającego. W efekcie lepiej z zakryciem sobie poradził mój podkład. Myślę, że to kwestia konsystencji.

Myślę, że jednak nie za wiele tutaj widać. Konsystencja przypomina mi lekko Dream Matte Mousse, którego naprawdę nie lubię, a przynajmniej nie lubi go moja cera :( Także jeśli chodzi o krycie punktowych niedoskonałości, to niestety, ale musiałam użyć czegoś innego... Świetnie sobie radzi z kryciem cieni pod oczami i zaczerwieniami. Długo się trzyma i w gładkich miejscach bardzo łatwo rozprowadza. Widziałam wiele zdjęć (wpiszcie w google vichy dermablend krycie) i widzę, że pięknie kryje. Dla mojej mieszanej, ostatnio suchej skóry niezbyt się nadaje.

Produkt, jaki znajdziecie w sklepach - 15ml.