czwartek, 12 lutego 2015

DIY - słoik z brokatem i zdjęciem, pomysł na walentynkowy prezent DIY dla niej/dla niego.

Cześć dziewczyny :) Dziś przychodzę do Was z małą propozycją walentynkowego prezentu. Oczywiście możecie ten pomysł wykorzystać jako prezent także na inną okazję dla ukochanej osoby. Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam własnoręcznie zrobione prezenty, mam wtedy świadomość, że są prosto z serca :) W końcu kupić możemy dziś wszystko, więc cenniejsze jest to, co zrobimy sami. Tym razem wymyśliłam zrobienie brokatowej kuli ze zdjęciem, której inspiracją były dla mnie kule ze śniegiem w środku. Chyba wszyscy pamiętamy je z dzieciństwa. Poniżej możecie zobaczyć co będzie nam potrzebne:


Jeśli chcecie zobaczyć jak wykonałam to DIY to zapraszam do oglądania video, enjoy:Z efektu końcowego jestem naprawdę zadowolona :) 


Życzę Wam udanych walentynek, ale pamiętając o tym, że każdy dzień należy celebrować! :) Jeśli nie macie drugiej połówki to szkoda czasu na dąsanie się. Uwielbiałam zawsze spędzać walentynki z przyjaciółką w kinie, w domu przy filmie i przy dobrym jedzeniu. Przecież najważniejsze to dobrze się bawić :) Kiedyś robiłam więcej DIY, jeśli macie ochotę przejrzeć te posty to zapodaję linki:


Moje inne DIY/ My other DIY: 
bluzki/shirts click
kurtki dżinsowe/denim jackets click
krótkie spodenki/shorts click
inne/others click