poniedziałek, 4 sierpnia 2014

Video: Wizyta w parku dla psów.

 Cześć :) Właśnie wczoraj wieczorem wróciłam do domu i obecnie próbuję się rozpakować, ale ciężko mi to idzie ponieważ czuję się w moim pokoju jak w saunie... Już od jutra spędzam dni dalej tylko na świeżym powietrzu, z takiej pogody trzeba korzystać ile się da i tylko z dala od domu! Teraz w końcu mam chwilkę czasu, aby zgrać filmy, które dla Was nagrałam. Dziś chciałabym Wam pokazać pewnego przystojniaka o imieniu Dolar: 


Dolar to bokserek, pies mojej siostry, który wygląda dosyć groźne, ale tak naprawdę to boi się praktycznie wszystkiego, zaczynając od swojego cienia, a kończąc na balonach :) Jakby nie było, bardzo się lubimy i uwielbiam spędzać z nim czas. Codziennie chodziłam z nim do parku dla psów i właśnie z niego nagrałam dla Was filmik, więc zapraszam do oglądania:


Macie w swoich miastach takie miejsca lub chcielibyście mieć? :) Sprzątacie po swoich psach, gdy narobią w widocznym miejscu publicznym czy uciekacie? :P Swoją drogą, myślę, że jest u nas to do zrobienia, aby wszyscy sprzątali, ale zazwyczaj "ja nie sprzątam, bo nikt nie sprząta", a tak naprawdę zmianę trzeba zacząć od siebie. A myślę, że każdy chciałby śmiało chodzić po czystej trawie. Cieszę się, że jest coraz więcej ogólnodostępnych śmietników na nieczystości i woreczki. To jakiś krok do przodu. To tyle na dziś, do następnego.