piątek, 16 grudnia 2011

L`Biotica, Biovax A+E, Serum wzmacniające.

Ostatnio wpadłam do apteki, aby przejrzeć różne kosmetyki i odżywki do włosów. Tym razem postawiłam na L`Biotica, Biovax A+E, Serum wzmacniające.

Od producenta:
Biovax A+E Serum Wzmacniające to prawdziwy zastrzyk witaminowy dla Twoich włosów. Receptura preparatu stworzona została na bazie witamin A i E, będących źródłem młodości i witalności. A+E Serum Wzmacniające odżywia zniszczone partie włosów, zmniejsza ich łamliwość, nadaje włosom naturalny połysk i gładkość, hamuje rozdwajanie końcówek, wzmacnia naturalną barierę ochronną włosa.


Cena: 13zł za 15ml

Plusy:
+ piękny zapach!
+ jedna aplikacja by pokryć wszystkie końcówki
+ włosy idealnie wygładzone i lśniące, już po pierwszym użyciu
+ lekka konsystencja, fajnie się rozprowadza
+ wygodny w użyciu
+ nie uczula, nie drażni (nie posiada substancji drażniących)

więcej o produkcie: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=36791


Moja opinia:
Ja dałam za swoją 11zł. Odżywka zmniejsza łamliwość włosów, dodaje gładkości, odżywia, nawilża, hamuje rozdwajanie końcówek. Kupiłam te serum ze względu na końcówki, gdyż moje niestety zaczęły się rozdwajać. Stosuję go dopiero kilka dni, także nie mogę powiedzieć, że problem zniknął, gdyż czeka mnie jeszcze podcięcie złamanych końcówek - wtedy zajmiemy się regeneracją kompletną. Do wyboru był jeszcze jedwab, ale taki tylko dba o końcówki, ten jest pełen w witaminki a+e, które zdecydowanie są lepsze! :) Pamiętajcie, że piękne włosy to nie tylko kolor i fryzurka, dbajcie o końcówki, szczególnie jeśli farbujecie, suszycie, prostujecie itp. Ja używam dla samej siebie + dla końcówek.

Edycja opinii po dłuższym czasie używania:
Mamy czerwiec, a ja używam tej odżywki od grudnia i dopiero zaczyna mi się kończyć. Przyznam, że był czas, gdy o niej zapomniałam. Obecnie od około dwóch miesięcy stosuję ją systematycznie. Moje obawy przed tłustymi włosami na całej długości były niepotrzebne. Odżywkę nakładam najpierw na końcówki i pozostałość wklepuję w resztę włosów. Odżywka sprawia, że włosy mam naprawdę miękkie i miłe w dotyku. Oceniłam również moje rozdwojone końcówki. Gdy złapię garstkę włosów zdarzy się może jeden, ewentualnie dwa rozdwojone włoski. Skutek jest naprawdę godny podziwu, ponieważ prawie wszystkie moje końcówki były zniszczone... Serum jest świetne, nie tylko dla końcówek, ale dla ogólnej kondycji włosów. Odkąd ją używam nie wyobrażam sobie moich włosów bez niej - gdy mi się skończy z pewnością kupię kolejne opakowanie.