piątek, 29 listopada 2013

Pierwsze wrażenie zestawu ROYAL ardell ze sztucznymi rzęsami + makijaż andrzejkowy

Cześć! :) Dziś przychodzę do Was z makijażem andrzejkowym w którym wykorzystałam bardzo ciekawy zestaw Rock 'n' Rose Couture, w którym są aż 4 pary sztucznych rzęs Ardell, penseta, klej, kredka i tusz. Dziś użyłam go po raz pierwszy, więc nie jest to recenzja tylko takie moje "pierwsze wrażenie" :) Zestaw wygląda tak:


Do makijażu użyłam eyelinera, paletki h&m i oczywiście sztuczne rzęsy, tym razem takie krzyżowane:


Rzęsy i makijaż prezentuje się tak:


Przyznaję szczerze, że to był pierwszy raz, gdy użyłam sztucznych rzęs. Być może są tutaj osoby, które mają z nimi większe doświadczenie, w związku z tym chciałabym się spytać, czy te rzęsy są dla Was wygodne? Wiem, że niekiedy dziewczyny używają takich codziennie. Osobiście czułam ich ciężar przy mruganiu, a także trochę zasłaniały mi pole widzenia od góry, widziałam dosłownie cień swoich rzęs. Może to kwestia przyzwyczajenia? Nie da się ukryć, że wyglądają naprawdę fenomenalnie :)


Zestaw z rzęsami możecie znaleźć na allegro tutaj w naprawdę niskiej cenie. Aż cztery pary rzęs, w naprawdę dobrej jakości. Normalnie za każdą parę zapłacicie ok. 10zł. Te z zestawu są miłe w dotyku, delikatne, mają delikatny pasek, który nie odznacza się na oku po przyklejeniu. Jedynie co mnie trochę zaskoczyło to dołączony klej. Oczywiście dobrze przykleja rzęsy, ale jego pędzelek jest trochę wygięty... Aplikacja jest trudna, bardzo ciężko jest takim nałożyć klej dokładnie w konkretne miejsce. Obawiam się, że będzie trzeba zainwestować w inny klej. Bądź co bądź, zestaw jest bardzo ciekawy i może służyć naprawdę długo :)


i jak Wam się podoba ten zestaw? :) 
udanego weekendu :)