niedziela, 8 lipca 2012

Marion, Nature Therapy, Ocet Z Malin & Koktajl Owocowy, 60 sekundowa maseczka do włosów.

Będąc w kosmetycznym chciałam zdecydować się na odżywkę w spray'u. Nie wiedziałam po którą sięgnąć i ku mojemu zdziwieniu zobaczyłam dwie tubki, maseczki o tych samych nazwach. Postanowiłam najpierw wypróbować więc maseczki, a ewentualnie potem zdecydować się na kurację.


Od producenta:
60 sekundowa maseczka o świeżym zapachu malin, zawiera wysoko skoncentrowane składniki aktywne, które wnikają głęboko we włosy, zapewniając skuteczność działania już po 1 minucie od nałożenia.

Cena: 2,30zł/15ml


Moja opinia:
Nie myślałam, że ta maseczka tak mi się spodoba. Jeśli chodzi o zapach to trudno mi go określić, napewno nie pachnie malinami (a szkoda). W dalszym ciągu jest to jednak ładny zapach, taki 'maseczkowy' :) Bardzo łatwo go się aplikuje dzięki nakrętce. Na opakowaniu jest napisane, że wystarcza na dwa użycia, mi niestety starczyło tylko na jedne. Myślę, że chodzi tutaj o długość włosów. Efekt? Jak dla mnie efekt jest jeden - miękkie włosy. Skończyło mi się moje serum z biovaxu, ale ich miękkość myślę, że jest porównywalna. Różnica jest tylko taka, że ta maska (co jest rzeczą oczywistą, bo serum jest na końcówki) obejmuje całe włosy. Ważne jest, aby nałożyć je na wilgotne, a nie na mokre włosy, ponieważ wtedy odżywka spłynie. Polecam spróbować :)

Przed nami ostatnie dwa tygodnie systematycznych postów. Później wyjazd, powrót i masa ważnych spraw, a od sierpnia zaczynam bardziej intensywnie niż teraz (a jednak się da...) pracować. Uff, chciałabym poczuć jeszcze te wakacje, ale chyba nie będzie mi to dane w tym roku...