niedziela, 27 października 2013

Największe centrum handlowe na pomorzu - Riwiera w Gdyni


Cześć :) Na sam początek - galeria handlowa to żaden temat do wielkich dyskusji i przeszłabym obok jej otwarcia dosyć obojętnie, ale myślę, że większość z Was, które mieszkają w innych miastach, może zainteresować taka notka, gdzie pokażę Wam kawałek największego centrum na pomorzu Riwiera, która została otwarta wczoraj. Sama nie poddałam się szaleństwu i mimo, że byłam tam już dwa razy, nie kupiłam zupełnie nic, moim celem było ją obejść i zrobić dla Was kilka zdjęć:


Galeria ta różni się od wszystkich w których byłam. Przede wszystkim, co mi się w niej podoba to przestrzeń - 70 000 m2 powierzchni. Powierzchni dobrze zagospodarowanej. Duże, szorokie korytarze. Nie ma natłoku, ścisku. To najlepiej urządzona, a także zrobiona pod względem estetycznym galeria jaką widziałam. Również jeśli chodzi o sklepy.


Wszędzie na korytarzach są miękkie fotele, pufy lub krzesła. W przejściach są również mini place zabaw, zjeżdżalnie, drabinki dla dzieci itp.Po raz pierwszy w Polsce h&m home:


Nie udało mi się zrobić więcej zdjęć w samych sklepach, które są inaczej urządzone niż zawsze. Mają piękny klimat, wystrój. Każdy sklep ma inne ściany, podłogi, dekoracje, klimat. Poniżej jest przymierzalnia Tally Weijl.


Tutaj również przymierzalnia Tally. Musicie mi wierzyć, że prawie każdy sklep ma taki swój klimat.


Na każdym korytarzu można spotkać również fotele i stoliki na których są tablety oczywiście z dostępem do internetu do dyspozycji. Także podczas gdy kobieta śmiga po sklepach, facet może posprawdzać co się w wielkim świecie dzieje. Tu oczywiście sprawdzam nowinki na blogu :))


W Galerii Mac Donald urządzony jest również inaczej. Mamy okienko do zamówień i okienko do obioru jak przykładowo w Stanach. No i to na tyle, mam nadzieję, że przyjemnie było zobaczyć jak wygląda ona od środka, bo zdecydowanie różni się ona od innych galerii. Jak będziecie w okolicach to zajrzyjcie koniecznie :)