niedziela, 13 maja 2012

must have - bluzka w paski.

Dokładnie 20 marca pisałam notkę o bluzkach w paski i pytałam się Was, gdzie mogę takową znaleźć (notka tutaj). Moje poszukiwania zakończyły się wczoraj w New Yorkerze. Cieszę się, że ostatnio w tym sklepie dalej możemy znaleźć świecące t-shirt'y z nadrukami, które nosiłam w gimnazjum namiętnie, ale także coś stonowanego, o gładkim materiale (nie mam tu na myśli bluzki w paski, ogólnie mówię). Bluzka w paski jest takim moim prywatnym must have, który musi być w mojej szafie. Pasuje do każdego koloru i kroju dżinsów, na codzień jest idealna. Na lato bez niczego, można dołożyć do niej sweterek, skórę, także sprawdza się na każdą porę roku. Tutaj dołączyłam do nich szare, marmurkowe spodnie oraz torebkę z ćwiekami i frędzlami.

Tag od dobrawyjdzx3.

1. Czego się boisz?
Bardzo boję się burzy, huraganów, tej złej strony sił natury, chorób, wszystkich spraw i rzeczy,
których nie możemy zmienić, które nie są zależne od nas.
2.Co byś w sobie zmienił/a?
Z wyglądu czy z charakteru? Jeśli chodzi o wygląd to chciałabym nabrać trochę ciała.
A jeśli chodzi o charakter... może mogłabym być bardziej cierpliwa.
3.Jesteś optymistą/ką czy raczej realistą/ką?
Zawsze jestem realistką, jeśli chodzi o spojrzenie na życie, ale niedaleko mi do optymistki.
4.Ulubiona pora roku?
LATO!
5.Kiedy masz urodziny?
22 Maja
6.Masz rodzeństwo?
Tak
7.Sukienka czy szorty?
Shorty.
8.Masz plany na wakacje?
Ja cały czas mam wakacje :)
9.Wzorujesz się na jakiejś blogerce? Jeśli tak to dlaczego?
Odwiedzam kilkadziesiąt blogów także trudno mi wyróżnić jeden. Każdy ma w sobie coś innego. Inspiruję się, ale nie wzoruję.
10.Podoba Ci się mój blog?
Chociaż odwiedzam go od niedawna, to jak najbardziej.
11.Wierzysz w przyjaźń między dziewczyną a chłopakiem?
Trudne pytanie. Jako nastolatka miałam kilku przyjaciół - chłopaków, zawsze wolałam ich towarzystwo. Ale gdy się dojrzeje z tym utrzymaniem tylko przyjaźni bywa różnie. Myślę, że w dorosłym życiu jest podobnie. Chyba nie da się mieć chłopaka czy męża i bliskiego przyjaciela (?)...

outfit.

Witam Was. Pamiętacie jak pokazywałam moje małe h&m'owskie zakupy prosto z przecen? Dzisiaj postanowiłam pokazać Wam je w małym outficie. Chwilowo jest jeszcze chłodno, także na taką wiosnę płaszczyk sprawdza się idealnie.

Niestety, jak widzicie zdjęcia nie są jakoś specjalnie duże. Mam zaznaczoną opcję dużego rozmiaru, ale to nie jest to. Wiecie jaki rozmiar powinny mieć zdjęcia, aby były większe niż to co widzicie teraz?