poniedziałek, 17 grudnia 2012

Wibo, Growing Lashes, Stimulator Mascara.


Jest to mascara pogrubiająca i stymulująca wzrost rzęs. Zawsze chciałam jej spróbować, ale myślałam "czego można się spodziewać za 10zł?". Teraz już wiem, że takie myślenie jest błędne, bo równie dobrze byłam zadowolona z tuszu Lovely za 9zł. A za ten z wibo zapłaciłam 6zł, bo załapałam się na promocję.

Od producenta:
Maskara o gęstej i niewielkiej silikonowej szczoteczce pogrubiająca rzęsy. 
Dzięki składnikom pielęgnacyjnym ma za zadanie dodatkowo wzmacniać rzęsy i stymulować ich wzrost. 

Cena: 10zł 


Moja opinia:
Jestem zaskoczona jego jakością za tak niską cenę. Najważniejsze jes to, że ma genialną szczoteczkę, na którą nakłada się idealna ilość tuszu. Pomaga precyzyjnie rozczesać i oddzielić rzęsy. Niestety jego małą wadą jest to, że troszkę je skleja, szczególnie gdy kilka razy przeczesujemy je tuszem. Po kilku godzinach również osypuje się, ale w mniejszym stopniu niż ten z Lovely (klik). Ważne jest to, że używam jedną warstwę i efekt jest delikatny, ale zarazem widoczny. Świetnie wydłuża rzęsy, a także działa na ich porost. Zauważyłam to na dolnych rzęsach, które zawsze były krótkie. Utrzymuje się cały dzień, nie znika.

Jedna warstwa:Porównując Wibo/Lovely:
Wibo w mniejszym stopniu osypuje się (nie widać nawet na zdjęciach), o wiele bardziej wydłuża rzęsy, odżywia je (naprawdę widać, że urosły mi dolne rzęsy), można nim uzyskać lepszy efekt przy kolejnych warstwach.
Lovely (klik) osypuje się (widać na zdjęciach), lepiej rozdziela rzęsy, bardziej się osypuje, jest bardziej delikatny.

Ja osobiście wybrałabym tusz z Wibo. Obydwa oczarowały mnie swoją jakością i niską ceną. Ale ten z wibo ma mniej minusów. Myślę, że pozostanę przy nim na dłużej :) Swoje działanie ma podobne do Rimmela 100% black, a który kosztuje min. 23zł. Także tanie wcale nie znaczy gorsze. Przypominam, że jeśli czekacie na notkę, a na blogu nic nie ma, to wszelkie info oraz zapowiedzi, zdjęcia i inspiracje na bieżąco, codziennie znajdziecie na moim fb tutaj.