środa, 7 marca 2012

Okulary z Vintage Shop.

Dziękuję bardzo za udział w ankiecie. Zgodnie z nią będą pojawiać się tutaj nowe zakupy, outfity, recenzje, ale także nie zabraknie nowinek na różnorodne tematy. Zdecydowanie stawiam na INSPIRACJE. To nie jest blog o mnie, a o wszystkim co nas otacza i inspiruje :)

Rewelacyjna wiadomość! Otóż w drodze są dla mnie okulary prosto z Vintage Shop KLIK :) Jestem bardzo szczęśliwa, bo wydaje mi się, że zamówiłam najlepszy model. Swoją drogą chciałabym co nie co pokazać z okularów, co można znaleźć w Vintage Shop. Ciekawa jestem, które Wam podobają się najbardziej. Moje top 5 (BTW. na miejscu pierwszym są moje cudeńka, które pokażę, gdy tylko do mnie dojdą):

1. Zdecydowanie numerem jeden są dla mnie Nerdy KLIK które są po prostu genialne i gdyby tylko pasowały mi to z pewnością bym się na nie zdecydowała. Podobają Wam się? Szalone, zakręcone i zawsze na czasie :)

2. Te zdecydowanie przykuły moją uwagę, są to okulary tzw. kocie oczy KLIK które naprawdę wyglądają ciekawie. Znowu odwołuję się do mojej twarzy, której niestety większość okularów nie pasuje... A szkoda.

3. Okulary pod nazwą Galaktyka KLIK
ujęły moje serce, przede wszystkim za swoją prostotę. Trochę zamieszania wprowadza fiolet, dlatego wyróżniają się z tłumu :)

4. Te okularki chciałam Wam pokazać, ponieważ wydaje mi się, że mogą przypaść do gustu wielu z Was. Ten motyw zeberki jest wciąż znany i oblegany. Podobają Wam się? Zeberki KLIK
5. Na sam koniec Duże Malinowe Ramki KLIK które bardzo mi się podobają ze względu na kolor. Tej wiosny modny jest pomarańcz, neonowe kolory, pudrowe, więc te oksy to zdecydowanie hicior :)

Podobają Wam się któreś z przedstawionych? Pamiętajcie, że dobre okulary z filtrem UV to podstawa jeśli chodzi o ochronę naszych oczu przed słońcem, obojętnie czy jesteśmy na plaży czy chodzimy po mieście. Mam nadzieję, że niedługo pokażę Wam moje okulary, które wybrałam na lato 2012.
Wszystkie przedstawione okulary w dzisiejszej notce pochodzą z VINTAGESHOP.PL.

Miłego dnia! Ja uciekam właśnie na kosza :)