poniedziałek, 14 grudnia 2015

VIDEO: Wielka impreza w schronisku + moja akcja! :)

Cześć wszystkim! Dziś trochę inny post niż zazwyczaj. Niebawem nadchodzą święta. Każdy z nas w ciągu roku jest zabiegany, ledwo niekiedy łapie oddech, brakuje czasu. Święta to takie zwolnienie wszystkiego, a nawet pewien przystanek. Każdy w końcu ma chwilę dla siebie, chwilę dla kogoś innego. Zastanawiałam się komu pomóc w tym roku. Nie musiałam długo myśleć. Otóż wczoraj byłam na ogromnej imprezie w Schronisku Ciapkowo pt. "Zwierzęta też chcą mieć święta" i było wspaniale. Dużo dobrych ludzi, dużo ciepła, jeszcze więcej biednych, małych sierotek. Był to bardzo zimny, mokry i deszczowy dzień, ale dopiero po powrocie do domu zdałam sobie z tego sprawę. Na miejscu serca płonęły, a oczy były co chwilę szkliste. Nagrałam film z tego wydarzenia także zapraszam do oglądania ENJOY:


Teraz kolejna, ważna sprawa. Tak jak mówiłam w filmie, ryczenie i samo przejmowanie się nikomu jeszcze nie pomogło. Dlatego postanowiłam w tym roku zorganizować akcję "DAJ PIĄTAKA DLA ZWIERZAKA", gdzie może dołączyć każdy z Was. Od dziś przez 7 dni możecie dołączać do wydarzenia i je wesprzeć, a ja dokładnie 21.12 pojadę do schroniska na Dąbrówce z zakupami dla zwierzaków. 

 Link do wydarzenia na fejsie: https://www.facebook.com/events/500905790083849

Niestety przez pomyłkę zrobiłam wydarzenie jako prywatne i jeśli nie mamy siebie w znajomych, nie możecie do niego dołączyć. Dlatego jest te drugie - dla wszystkich, którzy chcą pomóc. Mam nadzieję, że na nim zbierze się Was troszeczkę :) Poświęćcie te kilka minut na wsparcie, które jest bezcenne dla czworonogów i pamiętajcie, że szczęście się mnoży, gdy się nim dzieli!