poniedziałek, 25 maja 2015

Pierwsze zdjęcia nowym obiektywem :)

Chwilkę mnie nie było, ale ostatnio tyle się działo. Przede wszystkim były moje 23 urodziny! Świętowałam w sumie dwa dni :) Post albo video z prezentami pojawi się już następnym razem. Póki co przechodzimy do tematu posta. Po długim czasie rozważań w końcu dziś udało mi się kupić mój wymarzony, pierwszy obiektyw. Uwielbiam robić zdjęcia i zwykle ja to robię podczas wszystkich ważnych uroczystości, okazji lub po prostu na co dzień. Postanowiłam więc wybrać obiektyw, który idealnie sprawdzi się w zwykłych sytuacjach, przy portretach, generalnie przy sylwetkach, sprawdzi się też do wszelkich zdjęć rodzinnych czy do plenerów. Jak dla mnie idealnie, bo nie potrzebuję robić zdjęć z bardzo bliska, a ptaków też nie śledzę... :)


Od razu po zakupie wybrałyśmy się z koleżanką na plażę, aby trochę go wypróbować. Oczywiście obsługi trzeba się jeszcze nauczyć, ale testowanie trzeba było zacząć od razu. Oto co wyszło z naszych pierwszych prób cykania zdjęć:Niestety pogoda była strasznie zmienna i w większości słońca nie było. Zdjęcia i tak wyszły jasne, a różnica pomiędzy zwykłym obiektywem jest ogromna. Mam nadzieję, że przy następnej okazji będzie już słonecznie i zrobimy pełną sesję :) Wracając z plaży zaszłam do sklepu z wszelkimi rzeczami do pazurów&włosów i zakupiłam sobie aceton i pilnik do paznokci żelowych. 


Gdy rano wychodziłam z domu, przed drzwiami stał kurier z paczuszką :) 


A w środku sporo plasterków do testowania. Teraz już na każda uszkodzoną część ciała będę miała odpowiedni plaster i dobrze, bo często coś mi dolega i plastry schodzą u mnie jak świeże bułki... Dzięki Salvequick! Przede wszystkim przydadzą się te na odciski i pęcherze/otarcia. Już niedługo będę miała okazję je testować :)


Swoją drogą dziękuję za wszyyystkie życzenia urodzinowe na fb :) Czekam jeszcze na mój ostatni prezent i w następnym razem będzie video/post z prezentami urodzinowymi :)