sobota, 26 stycznia 2013

Nowość Asnax - gumy do żucia, suplement diety.

Witam! Przychodzę dziś do Was z postem w którym chciałam pokazać zawartość paczki, która przyszła do mnie w sobotę (zawartość drugiej oraz mały upominek pokazywałam na fb). Są to broszury informacyjne, teczka, płyta oraz sam główny produkt czyli suplement diety Asnax, mianowicie, gumy do życia. Zawartość paczki:Główny produkt, czyli gumy do żucia:Zastanawiacie się - gumy do żucia? Suplement diety? Odchudzanie? Otóż są to gumy do żucia, które pomagają wyjść z błędnego koła podczas odchudzania, którego przyczyną często jest podjadanie. Dostaję naprawdę dużo ofert i korzystam tylko z tych, których rzeczywiście jestem ciekawa i w takim przypadku tak było. Od razu mówię, że nie chcę schudnąć, ale - Moje posiłki, przez aktywny, zabiegany i dosyć stresujący, tryb życia nie pozwala mi jeść regularnie. Brakowało mi właśnie pod ręką zawsze takiego czegoś, co pozwoli mi zaspokoić głód, abym spokojnie mogła przygotować porządny obiad czy kolację. To jest strzał w dziesiątkę. Gumy żujemy 10-15min i mają za zadanie zaspokoić pierwszy głód, aby przystąpić spokojnie do planowanego pełnego posiłku, a nie sięgnąć po np. wafelek czy ciastko. Przyznam, że bardzo innowacyjny pomysł. Przy okazji wspomnę, że wróciłam do treningów z najlepszą trenerką Ewą Chodakowską, więc mam nadzieję, że wzmocnię swoje ciało, a także, za pomocą właśnie gum, oczyszczę organizm i będę starała się jeść posiłki systematycznie, tak jak się powinno.
Jak produkt się sprawdził powiem Wam gdy wyżuję (jak to śmiesznie brzmi :>) odpowiednią ilość. Mam wobec niego oczekiwania, więc zobaczymy jak to będzie.

Kilka słów od producenta:
"Nowy suplement diety Asnax™ firmy Acelis Pharma, wykorzystując wiedzę na temat funkcjonowania ludzkiego mózgu oraz substancji czynnych działających na receptory głodu, pomaga zerwać z odpowiedzialnym za tycie nawykiem podjadania i zastąpić go pożytecznym nawykiem regularnego spożywania posiłków."
Więcej informacji możecie znaleźć tutaj.

Słyszeliście wcześniej o takim produkcie? Chciałybyście go spróbować? :)Wyślij JEDNEGO (więcej nie można) smsa (1,23zł) na mój blog w konkursie Blog Roku. Zostało 5 dni, dziękuję z góry:
(w środku to zera)