środa, 29 lutego 2012

Harper Hygienics, Cleanic, Clean O"Peel, Płatki do peelingu.


Pamiętacie jak pytałam się Was gdzie mogę dostać takie płatki peelingujące? Dostałam odpowiedź, że ponoć w rossmanie no i ku mojemu (i sprzedawczyni) zaskoczeniu znalazłam je! Ekspedientka sama nie wiedziała o takich istnieniu, ale po poszukiwaniach znalazły się :) Wiele z Was także nie miało pojęcia co to jest, z resztą do niedawna ja także. Tak więc dzisiaj przedstawiam wam płatki peelingujące firmy Celanic:


Od producenta: Nowy płatek Clean O``Peel to nowoczesny produkt do właściwego oczyszczania skóry twarzy. Specjalna powierzchnia płatka pokryta niebieskimi mikrogranulkami pozwala na wykonanie delikatnego i szybkiego peelingu skóry. Mikrogranulki oczyszczają skórę z zanieczyszczeń jednocześnie usuwając martwe komórki naskórka. Dzięki doskonałemu zaokrągleniu mikrogranulek peeling jest bezpieczny dla każdego rodzaju skóry. Stosowany codziennie płatek Clean O``Peel pomaga zachować właściwie oczyszczoną i gładką skórę pełną blasku. Na powierzchnię płatka z mikrogranulkami nakłada się swój ulubiony kosmetyk do oczyszczania twarzy i kolistymi ruchami masuje skórę twarzy, szyi i dekoldu omijając okolice oczu i ust.
Nie należy używać na skórę podrażnioną lub z problemami trądzikowymi.

Cena: 8 zł/15 sztuk; 16-17 zł/35 sztuk (ja za moje 35 sztuk dałam 11 z groszem)


Ogólnie o płatkach:
Najpierw chciałabym napisać krótko o takich płatkach (zalecam przeczytanie info od producenta). Są to płatki peelingujące, które usuwają martwy naskórek, działają jak peeling. LEPIEJ niż peeling. Używam żelu peelingującego do mycia na codzień i nie spodziewałam się, że prawie on nie działa... Ponieważ po użyciu płatków po raz pierwszy gdy dotknęłam swojej twarzy miałam wrażenie jakby była świeżo po zabiegach kosmetycznych. Była bardzo miękka i miła w dotyku! Szok ile tego martwego naskórka było do usunięcia. W znaczącym stopniu zmieniła się także ilość niedoskonałości skóry. Naprawdę nie sądziłam, że takie płatki z drobinkami mogą cokolwiek zdziałać :)


Moja opinia:
Przede wszystkim zaskoczyła niemile mnie cena. 15 płatków za 8 zł, 35 za 11 coś, więc oczywiście wzięłam te za 11zł. Płatki są rewelacyjne jak te wcześniej używane przeze mnie. W 100% spełniają swoje zadanie, czego chcieć więcej? :)

Słoneczko już wychodzi, w końcu! :)