wtorek, 13 marca 2012

Roller Shop.

Mam nadzieję, że nie obrażacie się, gdy piszę notkę o sklepie z którym nawiązuję współpracę. Zawsze są to same fantastyczne miejsca, które naprawdę mi się podobają. W przeciwnym wypadku takie zdarzenia nie miałyby miejsca - a chce się tymi nowościami z Wami podzielić.
Otóż rozpoczęłam współpracę z Roller Shop KLIK. Na ich stronie można znaleźć świetne gadżety :) W ich asortymencie znajdziemy gadżety, koszulki, akcesoria, słuchawki, płyty. Chciałabym pokazać Wam przedmioty, które przykuły moją uwagę. Może na samym początku się zdziwicie, ale oglądając je nie raz zrobiłam się głodna :)

Od producenta o Music Roller: Ciesz się swoją muzyką z nowoczesnym Music Rollerem. Koniec z nadmiarem kabla od słuchawek! Przedstawiamy świetne rozwiązanie, dzięki któremu zapomnisz o poplątanych przewodach. Music Roller to orginalne gadżety wykonane z wysokiej jakości silikonu, miłe w dotyku i nie toksyczne dla środowiska.

Music Roller: KLIK





To, co jeszcze bardzo mi się spodobały to słuchawki:

Słuchawki: KLIK


A jeśli chodzi o płyty, to znaleźć możemy całe zestawy płyt, nagrań z tras koncertowych. Dla przykładu poniżej AC/DC, ale znajdziemy także Pearl Jam, The Doors. Uczta dla ucha i duszy!


Płyty: KLIK

Myślę, że jeśli chodzi o Music Roller'y to świetna alternatywa... Naprawdę długo muszę rozplątywać kable, co naprawdę potrafi wkurzyć i myślę, że nie tylko mnie. A w posiadaniu czego jestem ze sklepu Roller Shop pokażę w następnej notce :)
Pozdrawiam :))