wtorek, 22 listopada 2011

Sposób na piękne, naturalne loki, fale. Kręcone włosy bez użycia ciepła.

Jeśli chciałybyście od czasu do czasu zmienić swoje włosy, tzn. podkręcić je i na jeden dzień zamienić w burzę loków, to nie ma nic prostszego. Nie musicie używać lokówki. Wystarczy, że macie parę wsuwek i świeżo umyte włosy. Aby zrobić sobie piękne loki, na dzień przed myjemy głowę (wieczorem). Troszkę suszymy lub pozostawiamy do częściowego wyschnięcia. Lekko wilgotne włosy zawijamy w taki sposób za pomocą wsuwek:


Dosłownie kilka wsuwek lub małych spineczek.


Lekko wilgotne włosy zawijamy w taki sposób, jak ślimaczek i zapinamy wsuwką. To wszystko! Następnie idziemy spać :) Wstajemy rano, a nasze włosy wyglądają tak:


Mam nadzieję, że Wam się podoba, bo ja uwielbiam takie loki. Warto sięgnąć po piankę zwiększającą objętość lub lakier, aby loki były trwałe. Sięgamy więc po którąś z pianek zwiększających objętość firmy nivea i cieszymy się pięknymi włosami przez cały dzień :)


Mój wybór pianka do włosów NIVEA, lift volume, zwiększająca objętość. Bardzo mocne utrwalenie, do włosów delikatnych. Nie zawiera alkoholu. Naprawdę jest bardzo dobra. Piękne loki utrzymały mi się cały dzień, a dzięki piance nabrały na objętości. Nie skleja włosów i nie wysusza. Ale napewno lekko obciąża, pod koniec dnia już są ewidentnie do mycia.

Z lokami można kombinować, różnie zapinać, czy pozostawiać rozpuszczone. Idealny fryz na randkę, koncert, sylwester itp.:)