sobota, 6 grudnia 2014

Małe zakupy - sweterki i kosmetyki.

Cześć :) Ostatnio kupiłam kilka nowych rzeczy i chciałam Wam je pokazać zanim mi się pomiesza z tym co już widzieliście albo zginie w otchłani zwanej moją szafą. Tym razem są to głównie sweterki, kupione z myślą o nadchodzącej zimie. Tak, to są sweterki na zimę. Innych (grubszych) nie noszę, bo czuję się wtedy jak wielki bałwan. W szczególności gdy na to ubieram jeszcze moją wielką kurtkę. Wystarczy tych warstw... :) W sumie wszystkie te rzeczy kupiłam przypadkowo, po pracy lub gdzieś przy okazji, więc cieszę się, że zrobiłam mały zapas. Tyle gadania, oto nowości:


Mimo tego, że za oknem praktycznie non stop jest ciemno, ja lubię częściej ubierać się na jasne kolory niż ciemne. Od razu jakoś pozytywniej się czuję. Ten sweterek zakupiłam w Reserved i bardzo podoba mi się to, że można nosić go tak, aby mieć jedno ramię odkryte.


Reserved (mega podoba mi się tył, który widać na zdjęciu na końcu bloga) 


 Prywatny butik


 Prywatny butik


Tutaj możecie zobaczyć jak ten sweterek leży. Niestety jest to materiał, który trochę prześwituje dlatego kupiłam pod spód zwykłą, białą bokserkę. Myślę, że właściwie wygląda to nawet lepiej niż widoczne ramiączko :) 


Ten sweterek na wieszaku mnie nie urzekł, ale wiedziałam, że ma w sobie to coś. Mnie bardzo się podoba ten zwiewny materiał widoczny pod spodem, a także na plecach. Do tego jest bardzo lekki i wygodny, a można go zestawić tak, że wygląda nawet trochę elegancko.No i oto kilka kosmetyków, które ostatnio dorwałam. Wiele z nich już dobrze znacie, bo pojawiały się już recenzję na blogu. Najważniejszy z tego wszystkiego jest podkład, którego recenzję + test na żywo nagrałam właśnie wczoraj i za jakiś czas pojawi się na kanale. Na dziś to tyle, dajcie znać czy wpadło Wam coś w oko z dzisiejszego posta. Do następnego :)

Linki do recenzji niektórych kosmetyków ze zdjęcia: 
Krem Ziaja - klik
Bebeauty żel-krem - klik
Bebeauty płyn micelarny - klik
Tusz Lovely Pump Up - klik