sobota, 23 lutego 2013

Moje efekty ćwiczeń po miesiącu MelB + Ewa Chodakowska.


Uwaga dziewczyny, 
zapraszam na NOWY POST, AKTUALNE EFEKTY: KLIK

Pod koniec czerwca zeszłego roku napisałam mój pierwszy post o treningach Ewy Chodakowskiej. Zaczęłam ćwiczyć, ale szybko przestałam. Podchodziłam do nich jeszcze parę razy. Tym razem postanowiłam, że zanim coś napiszę nowego, będę już po miesiącu ćwiczeń. Właśnie tym sposobem przychodzę dziś do Was z moimi efektami po miesięcznym treningu.

Mój efekt po miesiącu ćwiczeń:


Zredukowane boczki, płaski brzuch, wcięcie w talii, lepsze samopoczucie. Dużo zyskałam, ale oczywiście nie na tym koniec. Za miesiąc pokażę Wam kolejne efekty. Mam zamiar mieć widoczne mięśnie brzucha, nie kaloryfer, ale zdrowy, umięśniony brzuszek.

Co ćwiczyłam, ile razy w tygodniu:
Mój program opierał się głównie na skalpelu Ewy Chodakowskiej, ale nie tylko. Ćwiczyłam również serię treningów z MelB. Ćwiczyłam 3-5 razy w tygodniu. Nigdy nie mniej niż trzy razy. Staram się, aby całościowo ćwiczenia zajęły mi 100minut tygodniowo. Urozmaicałam sobie ćwiczenia i wybierałam różne kombinacje. Podam na końcu wszystkie linki.

Przygotowanie do ćwiczeń:
Wystarczy odrobina miejsca w pokoju, nie potrzebujecie nic więcej. Oczywiście jeśli chcecie możecie zaopatrzyć się w matę (jest wygodniej). Obowiązkowo butelka wody.

Dieta:
Nie mam diety, bo odżywiam się racjonalnie. Poza tym moim celem nie jest schudnięcie, a nabranie siły.


Linki do treningów z którymi ćwiczę:
1) Ewa, skalpel klik
2) MelB. brzuch  klik
3) MelB. ABS klik
4) MelB. pośladki klik
4) MelB. trening nóg klik
5) MelB. cardio klik


Motywacja, treningi, linki, moje efekty 
Wszystko możecie śledzić na bieżąco na moim photoblogu, który jest moim notatnikiem i sprawozdaniem. Tam zawsze zapisuję, co ćwiczyłam, podaję porady, linki, pokazuje moje efekty. Wiele z Was zaczęło ze mną ćwiczyć z czego bardzo się cieszę. Do lata zostało ok. 4 miesiące, niech dla każdej z Was to lato będzie czasem, gdzie z dumą pokażecie się na plaży w bikini :)
Mój photoblog: http://www.photoblog.pl/everybodyneedsinpiration/ 


Tutaj możecie zobaczyć moje efekty treningów w kolejnych miesiącach: KLIK

Śledź mojego bloga na facebooku, kliknij TUTAJ.