czwartek, 15 października 2015

Ulubione antyperspiranty o słodkim i kremowym zapachu.

Dziś temat dla niektórych może się wydawać nieco trywialny, ale przecież to kolejny kosmetyk do pielęgnacji, który używa każda z nas codziennie. Co więcej - musi być niezawodny. Oczywiście mowa o antyperspirantach. Dla mnie jest to temat wart uwagi, co więcej nie jest mi łatwo znaleźć odpowiedni kosmetyk. Dlaczego? Jak mówiłam w ostatnim filmików, nie cierpię żadnych zapachów związanych z kwiatami (toleruję tylko zapach kwiatów jako roślinę) w kosmetykach. Tym bardziej wybór antyperspirantu nie jest prosty, bo mój węch jest niezwykle wyczulony. Nie może pachnieć kwiatami, jakąś chemią, zwykłym antyperspirantem itp. Uwielbiam za to bardzo delikatne, kremowe i słodkie zapachy, praktycznie nie wyczuwalne po nałożeniu, taak! Jeśli podobnie jak ja lubicie takie zapachy to przedstawię Wam dwa produkty, które dla mnie są strzałem w dziesiątkę:


Na pierwszy plan - Garnier mineral, invisible. Przede wszystkim ma cudowny, delikatny, słodki zapach. Uwielbiam go! Antyperspirant black anti-white marks zapewnia brak śladów na ubraniach czarnych białych, ale również kolorowych. Faktycznie, nie pozostawia abstolutnie żadnych śladów. Bardzo szybko wysycha, nie ma mowy o uczuciu lepkości. Utrzymuje się cały dzień. Nie zawiera alkoholu i cena jak najbardziej odpowiednia (obecnie w Rossmann za niecałe 9zł) 11zł/50ml.


Drugi ulubiony antyperspirant to Nivea Dry Comfort plus. Oczywiście użytkuje się go po prostu idealnie. Chroni, a także pielęgnuje naszą skórę dzięki zawartym minerałom. Idealnie łagodzi po goleniu, nie szczypie na podrażnienia. Nie ma w swoim składzie także alkoholu. No i to co dla mnie najlepsze czyli zapach. Jeśli lubicie zapach kremu nivea albo w ogóle kremu w tym stylu to z pewnością go pokochacie jak ja. Dla mnie po prostu perfekcyjny. Szybko wysycha, żadnych śladów nie zostawia :) 12zł/50ml.


Garnier nieco bardziej słodki. Nivea kremowy, ja uwielbiam oba. Trudno wybrać, który lubię bardziej. Ochrona na 6 i zapach na 6+ w obydwu przypadkach. Oczywiście zanim trafiłam na te cuda, które odpowiadają mi jeśli chodzi o zapach, parę razy się zawiodłam, ale o tym może w następnym poście? :) Póki co jeśli kochacie kremowe i słodkie zapachy to koniecznie musicie ich spróbować! To już tyle na dziś, do następnego :)