piątek, 18 października 2013

Lovely Pearl Nails, lakier ze srebrnymi kuleczkami. tutorial.

Cześć :) Dziś przychodzę do Was z notką, której głównym punktem skupienia jest lakier Lovely Pearl Nails czyli po prostu lakier ze srebrnymi kuleczkami. Pokażę Wam w jaki sposób nałożyć, a konkretniej mówiąc, nasypać takie kuleczki na paznokcia oraz powiem o nim kilka słów.

Potrzebne nam będą:

Najpierw malujemy paznokcie na wybrany przez nas kolor. 
Następnie jednego (lub kilka, jak wolicie) malujemy bezbarwnym lakierem i natychmiast zabieramy się za ozdabianie.


Następnie na kawałek chusteczki wysypuję odpowiednią ilość kuleczek i przykładam szybko palec do kuleczek, wygląda to tak: 


Oczywiście lekko dociskami kuleczki, by dość mocno się przyczepiły.
Efekt:


Trwałość/trudność/oczyszczanie:
Wcześniej nakładałam jeszcze kuleczki w te puste miejsca palcami albo wykałaczką, ale to strata czasu. Niestety kilka kuleczek odpadnie w ciągu 30minut. Jeśli nie będziecie na nie uważać przez pierwsze 1-2 godziny to większość niestety odpadnie jeśli zahaczycie. Nie polecam ich utwardzać dodatkowo innym lakierem ponieważ kuleczki zmieniają wtedy kolor i wyglądają gorzej. Jeśli chodzi o oczyszczanie ja po prostu je zdrapałam paznokciami i chyba łatwiej tak zrobić niż bawić się pilnikiem ponieważ słyszałam, że bardzo ciężko je ściągnąć, zwykłym lakierem się po prostu nie da. Trochę zabawy jest z nakładaniem kuleczek, ale czy efekt jest wart trudu? Musicie ocenić same. Ja cieszę się, że wystarczą tylko dwa "kuleczkowe" paznokcie :)


Dajcie znać co o nich sądzicie :) 
Na facebooku TUTAJ są już wyniki rozdania