czwartek, 10 listopada 2016

Recenzja: Gesichtspeelingpad - silikonowa myjka do twarzy z Rossmanna.

Hej! Osobiście uwielbiam myć twarz żelem z drobinkami peelingującymi, aby czuć, że faktycznie ta skóra jest myta i oczyszczona. Wiem, że na co dzień nie jest to najlepsze rozwiązanie dlatego gdy tylko wypatrzyłam w Rossmanie tą myjkę od razu ją wzięłam :) Wygląda tak:


Od producenta:
Jest to silikonowa myjka do twarzy. Delikatne włókna peelingu łagodnie usuwają martwe cząstki naskórka, wypustki masujące zapewniają pobudzający ukrwienie masaż twarzy Sposób użycia: najpierw nawilż twarz, następnie wykonuj myjką ruchy okrężne na skórze.

Cena:
ok. 4-5zł

Myjka wykonana z silikonu ma naprawdę delikatne, gęsto ułożone wypustki, co możecie zobaczyć na zdjęciu poniżej:


Jak się sprawdza?

Muszę przyznać, że nigdy wcześniej nie zauważyłam jej w Rossmannie, być może jest naprawdę szybko wykupywana. Dostałam ją za ok. 4zł także cena była bardzo kosząca, a sama myjka? Dla mnie jest to produkt naprawdę bardzo praktyczny i przydatny! Wypustki są naprawdę delikatne,  cała myjka jest naprawdę miękka, idealnie sprawdza się na co dzień. Możecie dotrzeć naprawdę wszędzie, dostosowuje się do powierzchni. Nie podrażnia skóry, myje się nią naprawdę dobrze. Używam ją wraz ze zwykłym żelem, ale także z peelingami. Przyznam, że męczyło mnie robienie peelingu palcami, a teraz jest to dużo prostsze (i co ważne) przyjemniejsze :) 
Dzięki przyssawce z tyłu można zamocować ją na szafce lub na lustrze, aby spokojnie sobie schła. Jest to też bardzo praktyczne ponieważ wygodnie się ją trzyma i użytkuje. 

Plusy:
+ cena
+ dostępność
+ świetna do masażu
+ idealna do codziennego użytkowania
+ miękka, delikatne wypustki
+ trwała i ładnie wykonana
+ łatwa i wygodna w użytkowanu
+ łatwa w czyszczeniu
+ praktyczna w przechowywaniu

Minusy:
brak!


Pozostaje mi podsumować - koniecznie ją wypróbujcie, jest naprawdę rewelacyjna i niezwykle praktyczna. Pozostanie chyba dla mnie niezastąpiona! :) A może już ją próbowaliście? Planuję nagrać też o niej video także za jakiś czas przetestujemy ją w filmie. To na tyle, do następnego :)