poniedziałek, 21 lipca 2014

Monaco i parę innych migawek.

Jest już grubo po 1 w nocy, a ja piszę dla Was właśnie tego posta. Ledwo wróciłam, a już wciągnęłam się w wir wakacyjnych szaleństw i plażowania przez co nie mam chwili w ciągu dnia, aby tutaj coś naskrobać. Czas wykorzystuję na maxa, bo pogodę mamy cudowną, a już za dwa dni czeka mnie kolejny wyjazd, do Szwecji. Coś czuję, że w te wakacje walizki z pokoju wynosić nie będę... :) Tym razem przychodzę do Was z ostatnią porcją zdjęć. Dziś chciałabym pokazać Wam parę ujęć z Monaco. 
Księstwo Monaco było dokładnie takie, jakie sobie wyobrażałam. Przepiękne, bogate, luksusowe i czego się nie spodziewałam - wyjątkowo małe jak na ilość tłumu, którą tam można spotkać. Monaco jest to drugie najmniejsze pod względem powierzchni niezależne państwo świata. Praktycznie całe obeszliśmy w 2-3 godziny. Generalnie podobało mi się, ale i tak większą sensację budzi u mnie same morze lub widok turkusowego jeziora wśród skał. Zaznaczę jeszcze, że żadne z tych zdjęć nie było edytowane, kolory są zupełnie naturalne :) Zapraszam do oglądania:Powyżej peron na dworcu w Monaco, a za to poniżej kilka innych zdjęć z całego wypadu na Lazurowe Wybrzeże:


To były niezapomniane wakacje :) A jeśli macie ochotę zobaczyć nasz krótki filmik, który postanowiłyśmy zrobić sobie na pamiątkę to podaję link: