piątek, 8 czerwca 2012

The best of...

Znalazłam troszeczkę czasu i chciałabym napisać coś o naszym blogowym świecie. Blogi to jedno z trzech najaktywniejszych miejsc publikacji opinii :) Włącznie z tym blogowanie zmienia lub pokazuje nam sposób myślenia/postrzegania, a także... kupowania. Zauważyłyście, że stworzył się blogowy marketing? Dzisiaj już nie reklamy, billboardy wyznaczają trendy, ale my. Gdy jedna osoba na blogu (np. z Polski, z Usa) pokaże coś u siebie, automatycznie każda inna blogerka się w jakimś stopniu tym fascynuje, często kupuje to samo/podobne. Bzdura? Blogi nadały nowy charakter niektórym rzeczom, część z nich istniała tylko w internecie, dopiero gdy zauważono popyt, zaczęły pojawiać się one w sklepie. W sklepach internetowych po wpisaniu "blogerka", "must have", "hit wsród bloggerek" znajdziemy mnóstwo przedmiotów. Nie mówię, że to jest źle, sama dzięki blogom odnalazłam swój styl, a także wchodząc do sklepu wiem, czego chcę. Wybrałam dla Was rzeczy, które teraz cieszą się niesamowitą sławą wśród blogerek.

Dodatki:

Na początku był ear cuff (notka tutaj), niedługo potem pojawiły się...

Szerokie bransolety, cuff w kolorach srebra oraz złota.

Dużym zainteresowaniem obecnie cieszą się złote kolie, obroże, choker'y.

Bransoletki - kolce, dopiero wchodzą w polską modę (ale w internecie już do kupienia)

W blogach zagranicznych jeśli chodzi o zegarki, największą popularność zyskały zegarki Micheala Korsa (ok. 2 tysiące złotych)

Buty, ubrania:

Niebywałą sławę zyskały kalosze, huntery.

Lity od jakiegoś czasu są numerem jeden dla każdej modowej blogerki.

Kurtka tzw. parka również większą sławę zyskała dzięki światowi internetu.

Kosmetyki:

Za to świat kosmetyków przejęły produkty firmy Mac.

Czy dołączyłybyście jeszcze coś, co kojarzy Wam się właśnie z blogów?

Jewellery rack.

Czyli po polsku - stojak na biżuterię, ekspozytor. Już od naprawdę długiego czasu marzyłam dokładnie o takim. Nie dość, że jest elegancki to bardzo praktyczny. Nie chce mi się chować biżuterii do kuferka, którą noszę na codzień. 'Odwieszam' ją wtedy i nie muszę szukać wśród sterty innych rzeczy. Ucieszyłam się bardzo gdy go dostałam :)

A tak prezentuje się mój wieszak na biżuterię po umieszczeniu na nim kilku rzeczy: