czwartek, 22 września 2011

Małe zakupy.

Bardzo zależy mi na Waszej opinii, w związku z tym po prawej stronie jest mała ankieta. Bierzcie w niej udział, z tego względu, że niedługo nie będę mogła dodwać notek codziennie. Chcę wiedzieć kiedy najczęściej macie czas wolny na komputerze.
Chciałabym również zaznaczyć, że mój blog nie służy promocji czy też reklamie - wszystkie produkty polecam lub nie polecam z własnych doświadczeń. Możecie więc spokojnie mi ufać- nie sprzedam się :)

Podczas pobytu za granicą kupiłam oto te dwie rzeczy - oczywiście nie tylko to, ale właśnie te chcę Wam pokazać :)Paleta cieni, kupione w h&m, 50 koron szwedzkich = około 25zł. Posiada 4 kolory oraz pędzelek do nakładania cieni - jasnych i ciemnych. Paleta jest idealna do robienia tzw.smooky eyes. Lepiej czarny cień sprawdza się niż kredka, jeśli malujemy dolną linię rzęs - nie schodzi tak łatwo i po utrwaleniu nie rozmazuje się. Kolory są idealne, a jakość cieni naprawdę dobra. Nie widziałam niestety w polskich sklepach tak dużego wyboru kosmetyków w h&m.Takie lusterko kupiłam już kiedyś, ale niestety stłukło mi się. Kosztowało 20 koron szwedzkich = około 10zł. Po zamknięciu jest naprawdę malutkie, ma w sobie lusterko do poprawiania (w moim przypadku na wypadek, gdyby coś stało się z soczewką), a także szczoteczkę, którą spokojnie można uczesać włosy. Super mieści się w torebce i zawsze można mieć ją przy sobie :)