czwartek, 6 września 2012

Recenzja: Nivea, Long Repair, pianka do włosów.

Szalejemy ostatnio z tymi recenzjami, ale wcześniej to zaniedbałam ten temat. Bilety kupione - za tydzień wyruszam ponownie do Szwecji (oby były przeceny), po raz ostatni przed rozpoczęciem roku... Nawet nie wiem kiedy każdy dzień mija, czas tak szybko leci. Tymczasem zostawiam Was z recenzją pianki Nivea.


Od producenta:
Naukowcy z Beiersdorf po wielu latach badań opracowali nową linię produktów dla długich włosów Nivea Long Repair z innowacyjną formułą potrójnej regeneracji, która pielęgnuje włosy na całej ich długości.
Łączy ona w sobie trzy aktywne substancje regenerujące włosy: keratynę, oryzanol i naturalne oleje.

Działanie:
- pielęgnuje i chroni włosy na całej ich długości, odpowiednia zwłaszcza do długich włosów,
- zapewnia bardzo mocne i elastyczne utrwalenie,
- sprawia, że ciepło suszarki pielęgnuje Twoje włosy.
Tak się prezentuje na włosach:

Moja opinia:
Ten produkt jak i pozostałe z serii Nivea Long Repair stosuję po raz pierwszy i napewno nie ostatni. Dodatkowo wszystkie produkty chronią przed wysoką temperaturą i są stworzone z myślą o długich włosach. Prawdę mówiąc nie używałam dotychczas pianki, nie czułam takiej potrzeby. Teraz jednak widzę różnicę gdy jej używam. Za pomocą jej, bez lokówki mogę szybko zrobić fryzurę - podkreślając lekkie fale. Pianka jest bardzo wydajna, z małej kuleczki rośnie spora kula. Bardzo fajnie podnosi włosy, nadaje objętości. Nie skleja włosów ani nie obciąża. Efekt utrzymuje się praktycznie cały dzień. Nie mam do niej żadnych zastrzeżeń. Na zdjęciu powyżej możecie zobaczyć jak sprawdza się w praktyce - włosy po umyciu i wyschnięte zostały ułożone właśnie za pomocą tej pianki.