piątek, 29 kwietnia 2016

BeGlossy - wiosenna energia czyli kwietniowe pudełko! :)

WITAM WEEKEND MAJOWY <3 Szczęśliwa przychodzę do Was z nowym, przyjemnym postem! :) Znacie pudełka z kosmetykami, które można zamówić trochę na ślepo - aby otrzymać dla samej siebie tak jakby prezent? :) Mowa o pudełkach BeGlossyJa własnie dostałam beglossy kwietniowe, zobaczmy więc co jest w środku:


W pudełku dostajemy różne kosmetyki, które co miesiąc są dla nas zaskoczeniem. Czasem są to próbki, a innym razem pełnowartościowe produkty. Do każdego pudełka jest dołączana kartka z informacjami o produktach, które znajdziemy w środku.


Zawartość jest typowo wiosenna, kosmetyki na pobudzenie, odświeżenie, aby można było powoli przygotować skórę na odkrywanie, szczególnie w ciepłe dni. Na sam początek balsam:


Naprawdę ucieszyłam się, że był w środku balsam z olejkiem arganowym, a to dlatego, że moja skóra ostatnio, szczególnie na ramionach jest mocno wysuszona, szorstka. Także balsam to strzał w dziesiątkę, okażę się niebawem czy podratował moja suchą skórę ;)


Produkt drugi to maseczka, podobno działa jak roślinny okład. Jestem jej bardzo ciekawa, tym bardziej jak przeczytałam, że ponoć możemy po niej nałożyć makijaż. 


Produkt kolejny to szampon z minerałami morza martwego. Trochę obawiam się czy po próbce szamponu będę mogła zobaczyć czy coś zdziałał, ale to się okaże... ;)


Ostatnio wstaję codziennie po 6 rano, więc płatki pod oczy przydadzą się w 100% :) 


Ostatni produkt to cienie Catriece, które są fajnie skomponowane ponieważ możemy nim wykonać pełny makijaż powiek. Niestety nie są to totalnie moje kolory dlatego cienie powędrowały już do mojej przyjaciółki, która je przetestuje ;) Jednak Catriece to dobra firma, więc jestem dobrej myśli.


Co sądzicie o zawartości? Spodobała Wam się? ;) A dla Was mam zniżkę na pudełko! Składając zamówienie na http://www.beglossy.pl/ wpisz hasło: tbg20ITINSPIRESSME i otrzymasz -20zł na swój zakup! :)


Na dziś to już tyle, udanego weekendu :*