wtorek, 23 sierpnia 2011

Soczewki.

Cześć :)
Dzisiaj chciałabym powiedzieć Wam parę słów na temat wad wzroku. W środę wybieram się do okulisty do salonu vision express, by sprawdzić wzrok i zakupić ewentualne soczewki. Dlaczego soczewki? Odpowiedź jest prosta - wygoda, wygoda, wygoda. Ich ubieranie się tak naprawdę nie jest trudne, to kwestia przyzwyczajenia. Ja wybiorę 30 sztuk czyli na około 1 miesiąc. Moja wada duża nie jest, więc będę je nosiła tylko, kiedy tego potrzebuję. Można wybierać kolorowe soczewki z tego, co wiem, ale te normalnie nie zmieniają koloru oczu, a może dodają trochę jasności :) Okulary także nie zawsze wszystkim pasują, może na dobrą sprawę tylko zasłaniamy ładne oczy czy rysy naszej twarzy? Sama mam koleżankę, która wydawała się całkiem inną osobą, gdy wreszcie pokazała swoje duże niebieskie oczy! Soczewki są praktycznie niewidoczne, a do tego wygoda polega na tym, że spokojnie można je nosić cały dzień (lub miesiąc - wybór jest różny). Ja chcę takie na dzień, które ściąga się przed snem. Świetne w soczewkach staje się wyjście na plażę, basen, rower, itp. kiedy okulary stają się po części problemem. Jeśli znacie już swoją wadę, to macie wizytę u optyka pod kątem wyboru soczewek z głowy, czego zazdroszczę. U góry na zielonym pasku jest banner Soczewki 24H wysyłka, po kliknięciu zostaniecie przekierowane na stronę tej firmy. Możecie stamtąd zamówić komplety różnych soczewek lub po prostu zobaczyć ceny, poczytać, myślę, że naprawdę się opłaca.

Mój wybór to takie soczewki -24h.

Jeśli będziecie chciały opiszę Wam taką wizytę, kiedy tylko sama jej doświadczę. Podam ewentualne ceny. Opiszę Wam lub pokażę jak zakładać. Myślę, że warto zastanowić się nad wyborem soczewek :)

PS. Od założenia bloga oprócz Polski weszli lub wchodzą dalej tutaj czytelnicy z Niemciec, Wielkiej Brytanii, Francjii, Holandii, USA, Austrii, Irlandii, Szwecjii, Hiszpanii! Ogromnie mnie to cieszy! Pamiętaj, że aby przetłumaczyć w całości mój blog na Twój język wystarczy pod nagłówkiem bloga; 'Baby it's a wild world' wybierzesz swój język i google translator przetłumaczy go w kilka sekund :)