sobota, 25 lutego 2012

Zakupy kosmetyczne :)

Zmieniłam troszkę wygląd bloga, zrobiło się tu trochę kawowo i brązowo :) Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu. Ta notka powstawała naprawdę dłuuugo. Już na moim blogu była recenzja jednego z tych lakierów. Jest to wynik tego, że kupiłam już je ponad miesiąc temu (albo i więcej), po prostu jedno zdjęcie to było wtedy za mało. Teraz uzbierało się trochę więcej, także nabytki ostatniego czasu:


Wszystkie przedstawione wyżej rzeczy będę wcześniej czy później recenzować :) Mam dla Was dwa zdjęcia robione właśnie w czasie płynięcia do Finlandii. Możliwość przepłynięcia była dzięki lodołamaczowi, wszystko było całkowicie zamarznięte, brrr:


Red jeans!

Cześć :) Co u Was? Prawo zaliczone. Za tydzień została mi poprawa matmy. Proszę trzymajcie kciuki! Od dłuższczego czasu zamierzałam kupić czerwone spodnie, od dawna mi się podobały także gdy je tylko zobaczyłam ucieszyłam się ogromnie i poleciałam do przymierzali. W końcu zakupiłam czerwone jeansy w Tally Weijl, kosztowały 89.90:


Parę dni później nadszedł czas na outfit wraz z nimi. W sumie miałam troszkę problem co by do nich pasowało. Napewno biel, szarości, czerń, tshirty i długie sweterki. Spodnie mają naprawdę intensywny kolor, myślałam w sumie o tym, aby były troszkę ciemniejsze, no ale są jakie są:

Bluzka ze Szwecji, sweterek New YorkerTorebka Pretty Girl


Z racji tego, że mój plan zajęć jest na stosowne godziny może częściej uda mi się robić zdjęcia outfitów, o ile ubiorę się jak człowiek to możecie liczyć na takie notki :)) Miłego dnia!