sobota, 21 maja 2016

BeGlossy, Maj 2016! :)

Cześć wszystkim :) Miałam przedwczoraj cudowną niespodziankę w postaci kuriera z kolejnym pudełkiem BeGlossy :) Prócz standardowej zawartości pudełka, znajdziecie także m.in. kupon rabatowy na zakupy na stronie Golden Rose (teraz się nie wymigam od spróbowania ich pomadek), a także upominek od Vichy, który niesamowicie mnie ucieszył! Dlaczego? Zaraz napiszę poniżej. Tak wygląda całość:


Zaczniemy od rozpakowania pudełka BeGlossy:


Gdy zauważyłam krem po lewej już się na maxa ucieszyłam. Mam dokładnie taki sam krem, ale złuszczający, bez którego nie wyobrażam sobie swojej pielęgnacji skóry (recenzja tutaj). Jego cena nie jest niska (ok. 40zł), więc bardzo ucieszyłam się gdy zobaczyłam (chociaż w mniejszej wersji) krem tej samej firmy, ale nawilżający. Następnie maska do stóp oraz serum do ciała, które niedługo przetestuję.


Następnie znajdziecie próbkę zapachu Calvin Klein CK2, który naprawdę szalenie mi się spodobał. Uważam jednak, że jest już dla takich poważniejszych kobiet - np. idealny dla mojej starszej siostry. Ja czuję się jeszcze za młoda na taki zapach, ale tak czy siak, jest w moim typie. Może kiedyś ;) Następne rzeczy do cień do oczu w kredce, który ma przepiękny grafitowo-szary kolor oraz lakier. Niestety lub stety, mam hybrydy, ale na pewno się nie zmarnuje.


Tutaj możecie zobaczyć kolor kredki - cienia. W rzeczywistości jest bardziej intensywny.Ostatnie rzeczy to prezent od Vichy, który ogromnie mnie cieszy ponieważ skończyła mi się woda termalna, a totalnie ją uwielbiam. Pisałam o niej kilka razy na blogu, tutaj macie przykładowy post aczkolwiek pewnie wspomnę o niej niedługo kolejny raz, bo warto! :)

Powiem Wam szczerze, że woda termalna i krem bandi bardzo mnie ucieszyły, choć czuję lekki niedosyt. Moim zdaniem pudełko uratował właśnie dodatek od Vichy inaczej dla mnie byłoby tutaj mało kosmetyków, może to przez gabaryty? Trudno powiedzieć aczkolwiek z tym dodatkiem pudełko jest naprawdę zadowalające. Wpadło Wam coś w oko z tych produktów? Na dziś to tyle, do następnego :)