piątek, 25 lipca 2014

Małe nowości.

Dawno na moim blogu nie było żadnej recenzji, ale ostatnio używam minimum jeśli chodzi o pielęgnację, a jeśli chodzi o kolorówkę to od miesiąca jestem wolna od wszelkich kosmetyków do makijażu. Póki co będą trochę inne posty, a do tych związanymi z kosmetykami oczywiście wrócimy, tylko jeszcze nie teraz :)  A dziś mam dla Was posta z moimi ostatnimi zakupami, które zrobiłam przed wyjazdem. Wpadłam do małej galerii, gdzie jest wystarczająca ilość sklepów i w chwilę kupiłam kilka rzeczy z których jestem bardzo zadowolona. Uwielbiam szybkie i konkretne zakupy, a Wy? Łażenie kilka godzin po galerii nie jest dla mnie. Przymiarki:


Sukienka była cudowna i za jedyne 59zł w h&m, ale jej długość... Z przodu nie wygląda źle, ale uwierzcie mi, że jakbym ją kupiła to świeciłabym tyłkiem przy każdym lekkim schyleniu. Poniżej spódniczka, która od razu wpadła mi w oko, jest genialna!


Tak naprawdę to tylko tyle przymierzyłam, od razu kierowałam się do kas. W reserved wyczaiłam tylko koszulę, którą przymierzyłam nie wchodząc do przymierzalni i od razu się na nią zdecydowałam. I to wszystko, poniżej możecie zobaczyć co kupiłam:


Reserved


h&m


h&m


h&m


nyTo już wszystko, wpadło Wam coś w oko? :)

Jutro o 4 nad ranem wybywam na weekend to meeega miejsca, 
ale zdjęcia i aktualności z mojego pobytu w Szwecji na fb: www.facebook.com/itinspiresme :)