czwartek, 20 lutego 2014

Ready to go!

Przygotowałam dziś post, który nazwałam "Ready to go". Pokażę Wam co wyprawiam najczęściej z rana, jak ogarniam włosy, czego używam. Nagrałam też krótki filmik, który zobrazuje moje wariacje (szczególnie z tuszem :D). Nie jest to nic szczególnego, w dodatku światło zmieniało się non stop, ale pamiętajcie, że to żaden filmik instruktażowy czy coś w tym stylu :) Ok, to lecimy!

Włączcie jakość HD po prawej stronie na dole, tam też możecie powiększyć sobie okienko:


Oto kosmetyki, których użyłam:


Oczywiście najpierw na twarz nakładam krem. Obecnie moja skóra potrzebuje większego nawilżenia, więc używam mojego ulubieńca z Ziaji, recenzja tutaj. Jeśli macie suchą i podrażnioną skórę to napewno przypadnie Wam do gustu.


 Tego dnia akurat użyłam podkładu Rimmela o którym pisałam parę słów już tutaj. Używam podkładu sporadycznie, więc recenzja będzie za jakiś czas, ale póki co jestem z niego całkiem zadowolona. Korektora z Rimmela używam zawsze, nie zliczę, które to moje opakowanie, bo kupuję go już od ponad dwóch lat. Recenzja tutaj.


Następnie mój niezbędnik. Cienie z h&m i skośny pędzelek, którego używam do dolnej linii rzęs, a także do brwi z Hakuro. 


Tym razem użyłam tuszu z Astora Big Boom z którego jestem nie zadowolona, co pewnie zobaczycie w filmiku. Zostawia grudki i strasznie skleja. Próbuję je rozczesać trochę inną szczoteczką, ale chyba moja cierpliwość do takiej zabawy dobiegła końca. Recenzja tutaj.


Ten bonzer ma już ponad dwa lata, już dawno powinnam go wyrzucić, ale jakoś nie mogę się z nim rozstać. Bardzo go lubię, ma piękny kolor, bardzo delikatne drobinki. Pisałam o nim tutaj. 

Jeśli chodzi o włosy to nudzą mnie proste, więc gdy mam wolną chwilę robię loki :)


Sięgam po moją lokówkę z Remingtona. Mam ją już ponad rok i jestem z niej bardzo zadowolona. Pisałam już o niej recenzję, ale może czas na jakiś update? W każdym razie znajdziecie ją tutaj. Lokówka wygląda tak:


No i to już wszystko, czego używam zazwyczaj :) Dajcie znać czy post Wam się spodobał :))