niedziela, 23 października 2011

Małe zakupy - Ziaja

Parę dni temu wybrałam się na zakupy za miasto i wpadłam do kosmetycznego. Strasznie się ucieszyłam widząc pełno produktów z firmy ZIAJA, ponieważ u mnie w mieście niestety znaleźć ich nie można. Pokażę to, co wpadło mi w ręce i powiem, czy jestem zadowolona :) Pewnie wiecie, że ziaja to jedna z naprawdę niewielu firm kosmetycznych, która mimo, że nie posiada reklam i nie widzimy jej w tv wciąż istnieje. Przyczyna sukcesu? ,,ZIAJA to nowoczesne kosmetyki oparte na nowatorskich recepturach i naturalnych surowcach najwyższej jakości, produkowane według nowoczesnych technologii, przebadane dermatologicznie i alergologicznie, nie testowane na zwierzętach, posiadające naturalne dla skóry pH.'' Co dla mnie ważne - nie posiadają żadnych barwników, sztucznych zapachów itp. co często podrażnia skórę. Mój wybór:

Tonik antybakteryjny. Kupiłam go ze względu na to, że chciałam aby z mojej skóry przed nakremowaniem czy nałożeniem pudru pozbyć się nadmiaru sebum. Tonik - łagodnie oczyszcza i zamyka rozszerzone pory, Intensywnie nawilża naskórek, Stosowany systematycznie ogranicza wydzielanie sebum, Przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Czyli jest idealny do zastosowania po umyciu skóry.


Krem aloesowy nieperfumowany do skóry normalnej, suchej i wrażliwej. Ciężko określić moją skórę, ale ze względów na to, że coraz częściej jest zimno, skóra robi się sucha i wrażliwa. Krem jest świetny, idealnie nawilża.

Krem do rąk - z ekstraktem z bawełny. Długo zastanawiałam się, który krem kupić. Kupiłam ten i co mogę powiedzieć? Przede wszystkim to, co pisze na opakowaniu - Intensywna ochrona skóry rąk narażonych na częsty kontakt z detergentami oraz wrażliwych na wiatr, mróz, zmiany temperatury. Wzmacnia funkcje ochronne naskórka, wygładza i uelastycznia skórę dłoni, likwiduje uczucie szorstkości. Przede wszystkim myślałam o kremie, który będzie pielęgnował dłonie poprzez częste przebywanie na dworzu, gdzie jest wiatr i mróz. Po jego nałożeniu ręce są bardzo miękkie. Uczucie jednak długo nie trwa, dlatego zalecam używać go do częstego stosowania.

Każda z tych rzeczy koszotwała do 6zł. Naturalne kosmetyki + super cena = moje zadowolenie :)

Lakier do paznokci, który używam. Utrzymuje się około 2 dni, jednak ja bardzo dużo robię i żaden lakier nie wytrzyma długo na moich paznokciach. I tak chodzę w nich około 2 tygodnie i tragedii nie ma, także mogę polecić :)