poniedziałek, 14 kwietnia 2014

Nowości Soraya: linia do ciała Body Diet24.

Cześć dziewczyny! :)
Mały zastój w weekend na blogu, bo spędziłam go w pracy, z resztą jak cały tydzień, śmigając do niej po uczelni. Nie miałam czasu kompletnie na nic, ledwo dwie godzinki dziennie byłam w domu, więc nie miałam kiedy coś napisać. Na szczęście za chwilę wolne i odetchnę z ulgą :)
Dziś chciałabym pokazać Wam nowe produkty firmy Soraya z linii Body Diet24. Soraya idealnie trafiła do mnie wraz ze swoją nową linią, bo jak pewnie wiecie, trenuję sobie w zaciszu domowym i ostatnio często myślałam o kosmetykach pielęgnujących - wyszczuplających, ujędrniających, które wspomogłyby cały ten proces intensywnej pracy nad ciałem. Bardzo się cieszę, że będę mogła ją sprawdzić. Każdy balsam jest do innej partii ciała, myślę, więc, że narazie bardziej skupię się na testowaniu balsamu ujędrnianie + wyszczuplanie oraz antycellulit. W kolejnej części zajmę się dwoma pozostałymi. Tak czy inaczej, dziś chciałabym pokazać Wam całą nową linię i napisać o nich kilka słów.


Od producenta na temat linii Body Diet24:

Innowacyjny mechanizm działania bezpośrednio na komórki tłuszczowe - technologia kosmetycznej liposukcji body diet24. Połączenie 3 skoncentrowanych składników aktywnych, aby  działać  intensywniej niż zwykle:

Fat burner  – aktywuje procesy spalania tłuszczu w komórkach podczas spoczynku, czy snu oraz podczas stresu i wysiłku. 
Adipobloker -  hamuje adipogenezę, czyli dojrzewanie komórek tłuszczowych, zapobiegając wzrostowi ich liczebności.  
Dieta komórkowa  - blokuje wchłanianie glukozy do komórek tłuszczowych, dzięki czemu ogranicza im kalorie 
i  hamuje proces powstawania nowych trójglicerydów po posiłku. 

Pierwszy z serii to serum zapobiegające rozstępom. Jak dla mnie to myślę, że etap powstawania rozstępów mam za sobą, w końcu chyba już urosłam wystarczająco, ale czujności nigdy za wiele. W przyszłości zdecydowałabym się na coś redukującego rozstępy. Ten kosmetyk jest do pielęgnacji partii ciała narażonych na utratę elastyczności skóry i powstawanie rozstępów. Szczególnie polecany osobom szybko przybierającym lub tracącym na wadze. Formuła z efektem chłodzenia oparta jest na technologii pro-elastic, która skutecznie poprawia jędrność i elastyczność skóry, w celu ograniczenia ryzyka powstawania rozstępów.


To kosmetyk do pielęgnacji całego ciała, przeznaczony dla osób, które chcą znacząco poprawić jędrność skóry i wymodelować sylwetkę. Całkowicie coś dla mnie. Trenuję już parę miesięcy, ale nie zaopatrzyłam się w żaden kosmetyk ujędrniający, więc będzie to moja pierwsza styczność z takim balsamem. Mam nadzieję, że się sprawdzi.


Przyznam szczerze, że do biustu kremu jeszcze nigdy nie miałam, więc jestem jego działania ogromnie ciekawa. To kosmetyk przeznaczony dla kobiet, które chcą kompleksowo zadbać o skórę biustu, poprawić jej jędrność i elastyczność, a także sprawić, by biust wyglądał na pełniejszy i bardziej atrakcyjny. 97% skuteczności? Wow! Podsunę go nawet mamie, aby mogła testować wraz ze mną :)


 Jestem tego balsamu chyba najbardziej ciekawa. Jak wiecie lub jeszcze nie, każda kobieta ma cellulit, bo są to nasze jakby komórki tłuszczowe (że też takie miejsce musi być), ale jest on w różnych stopniach. Mój jest póki co niewidoczny i mam nadzieję, że tak zostanie. Jednak ciekawa jestem, czy nawet po ściśnięciu skóry zmniejszy się i wyszczupli skóra na udach. To kosmetyk do pielęgnacji całego ciała, przeznaczony dla osób, które chcą walczyć z problemem nadmiernej tkanki tłuszczowej oraz „pomarańczowej skórki”. Redukcja cellulitu 83% kobiet (mam nadzieję, że też się zaliczę).


Każdy z tych kosmetyków był zbadany wśród określonej grupie kobiet i skuteczność wykazały w okolicach 83-97%, to bardzo wysoki wynik. Wszystkie kosztują w graniach 15zł, co jest bardzo przystępną ceną. Mam nadzieję, że sprawdzą się i faktycznie u mnie również zadziałają w połączeniu z treningiem. Jak wspomniałam, obecnie będę intensywnie używać na brzuch wyszczuplanie + modelowanie oraz na uda serum antycellulitowe. Potem sprawdzę kolejne. Miałyście już styczność z tymi balsamami? :) Dajcie znać czy używacie kosmetyków ujędrniających, a jak tak to czy coś polecacie :)