niedziela, 10 listopada 2013

Makijaż podkreślający kolor oczu za pomocą dużej paletki z h&m + kilka słów o niej.


Cześć :) Dziś pokażę Wam co tym razem udało mi się namalować na powiekach. Jest to mój drugi makijaż, który miałam okazję Wam pokazać i też drugi, który w ogóle wykonałam, więc speców proszę o wyrozumiałość :P Ja jestem z niego całkiem zadowolona i napewno będę go wykonywać jeszcze nie raz. Jest to bardzo prosty makijaż podkreślający Wasz naturalny kolor oczu. Myślę, że będzie pasował wszystkim, należy tylko odpowiednio dobrać intensywność kolorów. 

Efekt:i jak Wam się podoba? ;)


 Na całej powiecie mam kolor beżowy, ale naprawdę blady, podchodzący pod kolor skóry. Po prawej zaś kolor czarny, który wyblendowałam (roztarłam, łącząc z beżem) aż do połowy powieki. Na dolną linię rzęs nałożyłam skośnym pędzelkiem odrobinę cienia brązowego. Kąciki rozświetliłam białym, lekko błyszczącym cieniem. Wszystkie kolory zaznaczyłam na palecie poniżej.


Paletka pochodzi z h&m i kupiłam ją już jakiś czas temu. Swatche kilku cieni możecie zobaczyć poniżej. Da się również zauważyć ich konsystencję. Cienie są pudrowe, miękkie, łatwo rozsypujące się i ani trochę nie oddają koloru, który mają, na powiece. Niestety są niezbyt mocno widoczne mimo tego, że nałożyłam oczywiście bazę. Ciężko się nimi pracuje, bo nie dają się delikatnie nałożyć i jednocześnie rozetrzeć, dodać lekko głębszego koloru lub mniej intensywnego. Ogólnie to jeśli są to Wasze pierwsze kontakty z cieniami to też raczej jej nie polecam, bo możecie wystraszyć się, że aż tak nie potraficie się malować. Przynajmniej ja przez nie miałam takie odczucie... Mam jeszcze inne paletki z h&m, mianowicie taką do smookey klik i taką samą wersję tylko z cieniem czarnym i srebrnym i jestem z nich obu bardzo zadowolona. Myślę, że w tych przypadkach jakość jest adekwatna co do ceny za taką ilość cieni. Swatche:


do następnego! :)