środa, 9 stycznia 2013

Moje ulubione zapachy.


Szczerze mówiąc ledwo nadążam z ogarnianiem obowiązków na kolejne dni, nie wiem kiedy one mijają. Tyle na uczelni teraz się dzieje, sesja coraz bliżej, więc mnóstwo zaliczeń i kolokwium. Całe szczęście połowę mam już za sobą, byle do przodu. W tym miesiącu wyprawiam dużo urodzin dla dzieci, ale to wszystko wiecie (i widzicie) na moim fb (w tym mnie w stroju supermanki) :D Dziś postanowiłam pokazać Wam wszystkie moje perfumy, wyszczególniając te moje ulubione.

Trzy ideały, które świetnie się sprawdzają w ciągu tygodnia. Obecnie używam tego w środku Halle Berry jest niesamowity, przepiękny, szkoda, że jednak długo się nie trzyma. Wszystkie kosztują 20-30zł.


Jeden z najpiękniejszych moich perfum, niestety już prawie skończonych, to Euphoria od Calvina Kleina.


Oczywiście moje niezbędniki, czyli perfumy Spears.
Wszystkie przepiękne. Każdy długo się utrzymuje, zatrzymują się na ubraniach :)


305 femme jest świeży, kwiatowy i naprawdę tani (ok. 20zł),
bardzo przeze mnie lubiany.


Trochę droższy jest XX Nice (ok. 70zł), taki dziewczęcy, słodki (ale nie przesadnie),
bardzo go lubię i utrzymuje się na ubraniach naprawdę długo.


Kiedyś na punkcie tego zapachu zwariowałyśmy z koleżankami (jakieś 5 lat temu), dziś nie mogę już go wąchać. Nie to, że mi się znudził, ale normalnie jest dla mnie okropny. Powąchajcie go przy okazji w kosmetycznym i powiedzcie co na jego temat sądzicie? To jedyny perfum, który jak wącham to mi nie dobrze mimo, że kiedyś go uwielbiałam...


Który chętnie byście spróbowały, a jaki jest Wasz ulubiony perfum? Mimo, że często zapominam o ich używaniu to uwielbiam perfumy, a szczególnie je kompletować. Prawie nigdy nie wyrzucam pudełek, a zawsze staram się aby każdego troszkę zostało gdyby nagle zachciało mi się do jakiegoś zapachu wrócić... takie tam przyzwyczajenie :)