środa, 21 marca 2012

Vintage Shop.

Cześć :) W tej notce chcę Wam pokazać mój upominek od Vintage Shop KLIK. Jestem bardzo zadowolona z niego! Wybrałam go sama spośród wielu kandydatów (pisałam o tym notkę, pokazywałam zdjęcia tutaj). Przesyłka doszła bardzo szybko, priorytetem i bezpiecznie zapakowana w folię bąbelkową. A mój prezent w śliczne opakowanie, z kokardką i podziękowaniem:


Jeśli Wam się podobają moje okulary pod nazwą GALAKTYKA możecie znaleźć je TUTAJ. A tutaj całość okularów jakie możemy znaleźć w sklepie KLIK. Podobają Wam się moje nowe oksy? Mimo tego, że naprawdę niewiele wersji okularów mi pasuje, w tych wyglądam całkiem normalnie. Z pewnością będę je nosiła przez całe lato :) Pamiętajcie że wybór okularów musi przede wszystkim być związany z filtrem UV, a nie jego wyglądem. Moje okularki mają filtr UV400. Z europejskim atestem - Sunglasses for general use. Dla mnie bezpieczeństwo i ochrona są najważniejsze.

Lakier nude, wibo.

Hej :) Na wstępie chciałam podziękować za wiele miłych słów i przesyłam ogromne podziękowania dla moich czytelników, a przede wszystkim dla tych którzy są ze mną od początku lub od dłuższego czasu! Jest mi bardzo miło :) Bardzo lubię kolor nude i tym razem postawiłam na paznokcie. Zaopatrzyłam się w lakier nude firmy wibo:Później znudziło mi się i postanowiłam pomalować je lakierem pękającym, efekt:A oto moja piękna paczuszka od Vintage Shop KLIK, której zawartość pokażę jeszcze dzisiaj. Miłego dnia!