czwartek, 13 czerwca 2013

Eveline, Nail Therapy Professional, 8w1 Total Action, Skoncentrowana odżywka do paznokci. Recenzja i efekty po miesiącu stosowania.

Cześć :) Przychodzę do Was z recenzją odzywki Eveline 8w1 total action po miesiącu stosowania. Pokażę Wam również efekty. Odżywka jest dostępna w Rossmanie i kosztuje około 9zł. Jeśli chodzi o tą odżywkę, albo ma się o niej bardzo pozytywne zdanie albo zaraz po użyciu trafia ona do kosza. Jak wiecie moje paznokcie są w tragicznym stanie od kilku miesięcu i jest to moja chyba 5 odżywka, którą kupiłam. Wygląda tak:


Od producenta:
Rewolucyjna i unikalna formuła z aktywnym kompleksem Strong Nail (tytan i diament) wnika w strukturę płytki, dzięki czemu skutecznie ją regeneruje i odbudowuje. Uszczelnia, maksymalnie utwardza oraz pobudza wzrost płytki paznokciowej. Uelastycznia ją, zwiększając odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zabezpiecza przed pękaniem, łamaniem i rozdwajaniem. Sprawia, że zniszczone, matowe paznokcie odzyskują gładką powierzchnię i lśniący połysk. Już po 10 dniach kuracji znikną wszelkie problemy, a Ty będziesz się cieszyć pięknymi i zadbanymi paznokciami. Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem, a przed rozpoczęciem kuracji wykonać próbę uczuleniową.


Moja opinia:
Słyszałam (i widziałam) bardzo dużo pozytywnych opinii na temat tej odżywki. Doszły do mnie jednak słuchy, że potrafi zrobić krzywdę. Kupiłam 4 inne odżywki, ale żadne mi nie pomogły. W końcu przekonałam się i zakupiłam tą. Nie wiem na którą obietnicę producenta zacząć odpowiadać. Przede wszystkim, efekt po miesiącu jest bardzo marny. Paznokcie nie są odbudowane, utwardzone, nie rosną szybciej. Dalej są rozdwojone, kruche, mają brzydką, suchą powierzchnie. Odżywka nie zdziałała praktycznie nic. Zauważyłam, że bardzo wysuszyły mi się paznokcie i przy początku paznokcia widać obecnie ewidentnie, że paznokieć i skórka kruszą się od tego, że są bardzo suche. Dopiero pod koniec miesiąca zauważyłam, że rozdwojone powierzchnie paznokcia zaczęły trochę się ze sobą łączyć. Spowodowało to, że nie odstawiłam i odżywki i dam jej jeszcze szansę. Myślę, że zdjęcia pokażą najwięcej.

Paznokcie przed:

Producent obiecuje świetny efekt po 10 dniach.
Tutaj efekt po 2 tygodniach:

Efekt po miesiącu:

Jak widzicie po prawej stronie, delikatnie rozdwojone paznokcie zaczęły się poprawiać. Płytki paznokcia zaczęły się ze sobą łączyć. Postanowiłam dać jeszcze tej odżywce szanse i używam jej dalej, także na początku lipca wydam drugą recenzję i pokażę Wam dalsze efekty.

Bardzo ważne jest to, aby wykonać próbę uczuleniową. Odżywka może powodować pieczenie, ból, suche skórki, plamy na paznokciach. Zobaczcie same poniżej:


Tak jak mówiłam, używam odżywki dalej i wrócę z efektami za kilka tygodni. Pomogła Wam ta odżywka, a może wręcz przeciwnie? ;) I chciałam Wam powiedzieć, że odwiedzę Wasze blogi, które komentowały poprzedniego posta w weekend. Do następnego!